2 aylik bebeğim gece süt içmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yagizalpp tarafından oluşturulan 2 aylik bebeğim gece süt içmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,762 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylik bebeğim gece süt içmiyor
Konbuyu başlatan Yagizalpp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de öyle canım 3 aylık gece 1 den valla sabah 8 kadar uyumuyor ne zaman evin içi aydınlanıyor o zaman uyuyor😭😫gündüz de ikindindin 4 kadar uyuyor tabi arada uyandırıp mama veriyorum gece gündüz ayrımı hiç yok alıştır diyorlar ama ne yaptıysam gece uyumadigu için gündüz uyandiramiyorum bende bıraktım artık gece sabaha oynuyoruz sabahtan akşama uyuyoruz 😔
Ahh kuzum bilmemi ne çektim şimdi 3 aylık olucaz yavaş yavş alışıyo gibi. Nası alıştırıcam diye çok düşündüm cnm lambayı TV kapatıyorum emziriyorum gece sonra ayağımda sallıyorum öylede uymazsa kucağımda gezdiriyorm

Ahh kuzum bilmemi ne çektim şimdi 3 aylık olucaz yavaş yavş alışıyo gibi. Nası alıştırıcam diye çok düşündüm cnm lambayı TV kapatıyorum emziriyorum gece sonra ayağımda sallıyorum öylede uymazsa kucağımda gezdiriyorm
Canım ben fazla kucağa alistirmadim ama TV ve ışığı kapatınca iyice deliriyor ağlamaya başlıyor valla canım benimki 3.5 aylık olucak uyku düzeni sıfır bide diyorum oruçta böyle olursa çok iyi olur gece zaten uyumuyom sabah akşama uyuruz diyom o zamanda kesin gece uyur gündüz gözünü kapamaz 😊😅Allah'tan 1.cocuk canım 2.3 olanlara Allah'ım sabırlar versin

Tüm sayfalar yüklendi.