2 aylik bebegim grip olmus napmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mhmmdns tarafından oluşturulan 2 aylik bebegim grip olmus napmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,307 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylik bebegim grip olmus napmaliyim
Konbuyu başlatan Mhmmdns
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yillariminhasreti

Mhmmdns

Kayıtlı Üye
rank
Moralim çok bozuk evde 6 yasinda okula giden kizim var devamlı hastalar. Bebegim dahaçok küçük napmaliyim nolur bi çare canım aciyo .öksürüyor yazık kuzuma. Çocuklar hiç hasta olmasa

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Moralim çok bozuk evde 6 yasinda okula giden kizim var devamlı hastalar. Bebegim dahaçok küçük napmaliyim nolur bi çare canım aciyo .öksürüyor yazık kuzuma. Çocuklar hiç hasta olmasa
Allah yardımcınız olsun , gercekten küçük bebekte hastalık çok zor . Doktor Osman gönülal ı bir seyredin , ben çok faydasını görüyorum daima , size de faydası olur inşallah 🤗bir de bol c vitamin yiyin sütten bebege gecsin inşallah 🌺

Mhmmdns

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun , gercekten küçük bebekte hastalık çok zor . Doktor Osman gönülal ı bir seyredin , ben çok faydasını görüyorum daima , size de faydası olur inşallah 🤗bir de bol c vitamin yiyin sütten bebege gecsin inşallah 🌺
Öyle yapiyim artik sağol.ev sobalı bi ayardaolmuyo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Burnunu sürekli acman lazım canım geniz akıntısı dan oksuruyordur fizyolojik serumlar var bebeklere onu burnuna sık acılsın burnu

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızını mümkün olduğunca bebekten uzak tut opmesine ellemesine izin verme bebekler hassas çabuk hasta olabiliyor Allah şifa versin 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar