2 aylik bebegim grip olmus napmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mhmmdns tarafından oluşturulan 2 aylik bebegim grip olmus napmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,328 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylik bebegim grip olmus napmaliyim
Konbuyu başlatan Mhmmdns
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yillariminhasreti

Mhmmdns

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun , şifa versin canım.Sanki senmi hasta ettin yavrunuki kızacak.Anne bilerek yavrusunu hasta edermi hiç.💐
Allah razi olsun sağol. Moral önemli birşey. Dün o kadar moralsizdimki.ilk çocukta çok hastalık çektim bronşit oldu .az bi soğuktan alırdi eski günler canlaniuo gözüm de aynı şeyleri yaşamaktan korkuyom laf duymak zaten olacak. Sabir versin rabbim

...

Moderator
Mod
rank
Allah razi olsun sağol. Moral önemli birşey. Dün o kadar moralsizdimki.ilk çocukta çok hastalık çektim bronşit oldu .az bi soğuktan alırdi eski günler canlaniuo gözüm de aynı şeyleri yaşamaktan korkuyom laf duymak zaten olacak. Sabir versin rabbim
Cümlemizden canım.Düzelecek inşaAllah.Sıcak tut bebeğini.Bol bol emzir.C vitamin ağırlıklı beslen düzelir kuzum.

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Moralim çok bozuk evde 6 yasinda okula giden kizim var devamlı hastalar. Bebegim dahaçok küçük napmaliyim nolur bi çare canım aciyo .öksürüyor yazık kuzuma. Çocuklar hiç hasta olmasa
Bizdede aynı durum olmustu bronsıt olmus salgın var us zaten burundan hava aldık biz bir hafta sımdı gectı sukur doktora goturun burnunu serum fızyolojıkle acın mutlaka ezznede satılan torbalardakı fızyolojıkle aldık sırınga ile burnunu acıyoruz

Mhmmdns

Kayıtlı Üye
rank
İste bunu kimseye analtamazsin hasta olduğu gibi neden dikkat etmiyor sun bebege iyi bakamadigin için hasta ettin derler 😐
Doğurmak taşımakzor deyil büyütmek zor kim ne derse desin büyütmek çok çok zor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım.Benimde eşim öyle. Çocuklar hasta olsa bana kızıyor.Sanki ben yapmışım gibi.O yüzden seni çok iyi anlıyorum kuzum.
Perişanlığı uyksuzlugu kim ister ki

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Moralim çok bozuk evde 6 yasinda okula giden kizim var devamlı hastalar. Bebegim dahaçok küçük napmaliyim nolur bi çare canım aciyo .öksürüyor yazık kuzuma. Çocuklar hiç hasta olmasa
Canim cok gecmis olsun bizdede ayni esim grip bendede halsizlik agri vaŕ bebege fecer korkusu bi yandan mecbur eline aliosun emiyo dogal cok seyler denedim zencefil balli limon ihlamur kivi sarimsak parol en sonunda antibiyotik aldim napim Rabbim yardimcimiz olur ins mevlam mubarek gunde🤲

Tüm sayfalar yüklendi.