Sorum var 2 ayl覺k cimcimem 弘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AgrinZerya taraf覺ndan oluturulan 2 ayl覺k cimcimem 弘 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 331 kez g繹r羹nt羹lenmi, 21 yorum ve 5 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 2 ayl覺k cimcimem 弘
Konbuyu balatan AgrinZerya
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Gamze H羹meyra

H羹lya歹

Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
12 Haziran 2022
K覺zlar selam羹n aleyk羹m 綽 Benim cimcimem hi癟 emzik tutmad覺 hep midesini buland覺rd覺, kustu. imdi iki ayl覺k ka癟 g羹nd羹r hep kendi elini, bizim omzumuzu emdi durdu bug羹n emzik verdim nas覺l 癟ekiyor g繹rmeniz laz覺m Bu minikler ne deiikler yaa keyiflerine g繹re tak覺l覺yorlar masallah yerim ben onu ya

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2023-08-11
Gebeliinizin 13. Haftas覺ndas覺n覺z.
Bebeiniz yakla覺k bezelye kabuu kadar.
襤lk trimesterin son haftas覺. bebein parmak izi oluur. uygun ortam olursa cinsiyet g繹r羹lebilir.
Art覺k d羹羹k ihtimali 癟ok azal覺r. sabah bulant覺lar覺 kaybolur
ve yorgunluk azal覺r. daha mutlu hisseder ve cinsel istekte art覺 olur. memede klostrum (doumda gelen ilk s羹t)
oluumu balar.
Bebeinizin boyu yakla覺k 9 cm a覺rl覺g覺 26 gr :)
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

Minnakk覺z

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
17 Aral覺k 2021
K覺zlar selam羹n aleyk羹m 綽 Benim cimcimem hi癟 emzik tutmad覺 hep midesini buland覺rd覺, kustu. imdi iki ayl覺k ka癟 g羹nd羹r hep kendi elini, bizim omzumuzu emdi durdu bug羹n emzik verdim nas覺l 癟ekiyor g繹rmeniz laz覺m Bu minikler ne deiikler yaa keyiflerine g繹re tak覺l覺yorlar
Maallah can覺m sen ald覺ra bilmissin bizimki 7 ayd覺r emzikten hari癟 hereyi ald覺 az覺na 綽

AgrinZerya

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
28 Austos 2022
Saol can覺m ama bildiin oynuyor benimle, imdide p覺rt diye at覺yor az覺ndan
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Maallah can覺m sen ald覺ra bilmissin bizimki 7 ayd覺r emzikten hari癟 hereyi ald覺 az覺na 綽
Ayy 繹yle bi anda nas覺l 癟ekti sanki batan beri 癟ekiyormu gibi el mi desen omuz mu desen 癟enem mi desen yana覺m mi desen az覺na almad覺覺 biey kalmad覺 bizimkinin de

Minnakk覺z

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
17 Aral覺k 2021
Saol can覺m ama bildiin oynuyor benimle, imdide p覺rt diye at覺yor az覺ndan
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Ayy 繹yle bi anda nas覺l 癟ekti sanki batan beri 癟ekiyormu gibi el mi desen omuz mu desen 癟enem mi desen yana覺m mi desen az覺na almad覺覺 biey kalmad覺 bizimkinin de
Sorma can覺m husus簾 olarak parmaklar覺n覺z覺 esarplarimi kemiriyor emzii sadece d覺 kasimaya kullan覺yor 癟ok fenalar ya

ay覺rg羹l羹

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
22 Mart 2022
K覺zlar selam羹n aleyk羹m 綽 Benim cimcimem hi癟 emzik tutmad覺 hep midesini buland覺rd覺, kustu. imdi iki ayl覺k ka癟 g羹nd羹r hep kendi elini, bizim omzumuzu emdi durdu bug羹n emzik verdim nas覺l 癟ekiyor g繹rmeniz laz覺m Bu minikler ne deiikler yaa keyiflerine g繹re tak覺l覺yorlar
Bnm k覺z覺m 9 ayl覺k hi癟 emzik vermedim bnm ki de tuttuu yeri emiyordu elini emdi herkes emzik ver dedi veemedik

Zeynep23

K羹n fe Yek羹n!!仆
Y繹netici
Mod
rank
Kat覺l覺m
6 Ekim 2021
Maallah 尿 kuzuya 弘 ben her 癟eit emzik denedim tutmad覺 k覺z覺m

T羹m sayfalar y羹klendi.

st