Sorum var 2 aylık cimcimem 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Agrin💕Zerya tarafından oluşturulan 2 aylık cimcimem 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık cimcimem 🥰
Konbuyu başlatan Agrin💕Zerya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selamün aleyküm ☺️ Benim cimcimem hiç emzik tutmadı hep midesini bulandırdı, kustu. Şimdi iki aylık kaç gündür hep kendi elini, bizim omzumuzu emdi durdu bugün emzik verdim nasıl çekiyor görmeniz lazım 😄 Bu minikler ne değişikler yaa keyiflerine göre takılıyorlar 😄😄
Maşallah canım sen aldıra bilmissin bizimki 7 aydır emzikten hariç herşeyi aldı ağzına ☺️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım ama bildiğin oynuyor benimle, şimdide pırt diye atıyor ağzından 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım sen aldıra bilmissin bizimki 7 aydır emzikten hariç herşeyi aldı ağzına ☺️
Ayy öyle bi anda nasıl çekti sanki baştan beri çekiyormuş gibi😄 el mi desen omuz mu desen çenem mi desen yanağım mi desen ağzına almadığı bişey kalmadı bizimkinin de😅😅

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım ama bildiğin oynuyor benimle, şimdide pırt diye atıyor ağzından 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy öyle bi anda nasıl çekti sanki baştan beri çekiyormuş gibi😄 el mi desen omuz mu desen çenem mi desen yanağım mi desen ağzına almadığı bişey kalmadı bizimkinin de😅😅
Sorma canım hususî olarak parmaklarınızı esarplarimi kemiriyor emziği sadece dış kasimaya kullanıyor çok fenalar ya😃

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selamün aleyküm ☺️ Benim cimcimem hiç emzik tutmadı hep midesini bulandırdı, kustu. Şimdi iki aylık kaç gündür hep kendi elini, bizim omzumuzu emdi durdu bugün emzik verdim nasıl çekiyor görmeniz lazım 😄 Bu minikler ne değişikler yaa keyiflerine göre takılıyorlar 😄😄
Bnm kızım 9 aylık hiç emzik vermedim bnm ki de tuttuğu yeri emiyordu elini emdi herkes emzik ver dedi veemedik

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah 🧿 kuzuya 🥰 ben her çeşit emzik denedim tutmadı kızım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar