2 aylık hamileyim her an idrarım var gibi

• Konbuyu başlatan Birco
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birco tarafından oluşturulan 2 aylık hamileyim her an idrarım var gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 aylık hamileyim her an idrarım var gibi
Konbuyu başlatan Birco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem
B

Birco

Guest
Kızlar sizde de böyle bir sorun var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben 36 hafta olucam nerdeyse geceleri resmena saat başı WC deyim ilk siralar bu kadar deildi ama son zamanlarda daha çok oluyor yani hamilelikte oluyor ama son zamanlarda daha çok oluyor die biliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hamileyken oluo cnm sık sık idrara çıkma normal bir durum yani

M

Maria

Guest
Kızlar sizde de böyle bir sorun var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben 36 hafta olucam nerdeyse geceleri resmena saat başı WC deyim ilk siralar bu kadar deildi ama son zamanlarda daha çok oluyor yani hamilelikte oluyor ama son zamanlarda daha çok oluyor die biliyorum
Bende öyleyim canım hele geceleri daha fazla oluyor bide beş aylık hamileyim başlarda olmuyordu son bir aydır aynı şikayet ler bende de var endişelenecek birşey yok bence

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikteki en büyük sorunum sürekli lavabomun gelmesiydi en son artık koridorda oturup kalkmayı düşündüm kolaylık olsun diye :ROFLMAO: 😂 :)

MinişBebiş

Kayıtlı Üye
rank
Bende de öyleydi geceleri 3 defa kalkyordum şuan 16 haftalığız şükür pek kalmadı ama ileri haftalarda daha çok artıyormuş katlancaz mecbur annesi :)

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
A
Bende de öyleydi geceleri 3 defa kalkyordum şuan 16 haftalığız şükür pek kalmadı ama ileri haftalarda daha çok artıyormuş katlancaz mecbur annesi a
Öyle valla canım benim bide aşağıdaydı bebeğim baskı yapıyodu sürekli lavabo isteği vardı bende 🤣 ben doğurdum çok şükür darısı başınıza hayırlısıyla alın kucağınıza bebişleri 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar