2 çocuk arasında ideal yaş farkı kaç olmalı

• Konbuyu başlatan Aysinim
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysinim tarafından oluşturulan 2 çocuk arasında ideal yaş farkı kaç olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,027 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 çocuk arasında ideal yaş farkı kaç olmalı
Konbuyu başlatan Aysinim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim büyük oğlumla küçük oğlumun arasında 5 yaş farkı var şimdi üçüncüye hamileyim bebeğim dünyaya gelene kadar küçük oğlumla bebeğin arasında 10 yaş farkı olacak

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 2 çocuk arasında ideal yaş farkı kaç olmalı 1 çocugum var 2. için aralarında uygun olan yaş farkı nedir.
Çocuklarınızın yaş farkı nedir. Ne gibi sorunlar olabilir
4 bence tam yaşına göre oluyor kıskanma yok en azından beraber ilgilenme fırsatı oluyor mesela kardeşinin bezini getir veya suyunu sen içir diyerekten kıskanmıyor 😍😍

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımla oglum arasında 2 yaş 9 ay var ben çok rahatım amaen ideal yaş farklı büyügün tuvalet egitimine baglı gece ve gündüz özellikle gündüz tuvaletini iyi ögrendikten sonra hamile kalımalı 😊❤️🥰

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Merhaba 2 çocuk arasında ideal yaş farkı kaç olmalı 1 çocugum var 2. için aralarında uygun olan yaş farkı nedir.
Bence en az 4 veya 5 iki oglum arasinda 3 yaş 2 ay vardi cok zorlandim buyuk oglumu cok ihmal etmis gibi hissediyodum ve oda henuz hazir degildi bence idrak edecek yasta degil

En ideal yaş 4..5yastir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

13 .9. 3.bucuk yaşında en idaal yaş 5yas

Hilal azra

Kayıtlı Üye
rank
Güzel bence benimkilerinde 4.5 var kızım anlamaz zarar verir diye düşündük hep ama maaşallah çok bilinçli çok yardım ediyo bana
Benim kızımda şimdiden o benim kardeşim onu sevicem falan diyo eşyalarını görünce bile canım kardeşim diyo kıskanması biraz bizim elimizde ben mesela birşey alacağım zaman ona diyorum kardeşe bunu alalim mi diye öyle öyle herşeyi kendi aliyo severek 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar