2. Çocuk ne zaman olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan Akpınar tarafından oluşturulan 2. Çocuk ne zaman olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,877 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Çocuk ne zaman olmalı
Konbuyu başlatan Dilan Akpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melekannesi

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayni durumdayiz hemen hemen benim de kizim 1 yasinda ben de 18 haftalik hamileyim rabbim yardimcimiz olsun ayni dusuncedeyim ama buyuk konusmamak gerek onu anladim 😂
Amin canım amin de işte yine de düşündükçe daha şimdiden çıldırıyorum çünkü kızım çok ağlak bir kız sürekli kucakta olmak istiyo ay ne bilim doğumdan bile korkmuyorum kızımdan korktuğum kadar 😏🙄😁

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık oğlum var sezeryanla doğdu ve kolik bebekti şimdi bana etrafimdakiler diyor bidaha doğur beraber büyür bende biraz daha durma taraftarıyım oğlum 4 5 yaşında olunca olmasını istiyorum sizin fikirleriniz neler
Canım öncelikle Allah yavru sana bağışlasın kaza bela vermesin inşallah. Bu durum tamamen sen ve kocanla alakalı siz en uygun zamanı daha iyi bilirsiniz bebeğin henüz 6 aylık sana çok ihtiyacı var. Kimse bilemez sizin durumunuzu aile içini herkes konuşur ama bebeğin henüz emzikte nereden baksan 1buçuk sene daha emzirmen gerekebilir. Senin kimsenin lafına değil kendi hayatınızın müsaitlik durumuna bakman daha iyi olur sonuçta sana doğur diyenler büyütüp bakmayacaklar bebeğine hayırlısı olsun hakkınızda 🤗

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık oğlum var sezeryanla doğdu ve kolik bebekti şimdi bana etrafimdakiler diyor bidaha doğur beraber büyür bende biraz daha durma taraftarıyım oğlum 4 5 yaşında olunca olmasını istiyorum sizin fikirleriniz neler
Senin dusuncen daha mantikli canim benim ilk oglum 5 yasinda simdi ikinci ogluma hamileyim 17 gun sonra dogacak hayirlisiyla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar