2. doğumda emzirirken göğüs ucu ağrır mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedeeff tarafından oluşturulan 2. doğumda emzirirken göğüs ucu ağrır mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 420 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. doğumda emzirirken göğüs ucu ağrır mı
Konbuyu başlatan Sedeeff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
2. Bebeğime hamileyim ilkinde emzirirken canm çok yanıyordu göğüs ucum parçalanıyor du ikincide göğüs ağrıyor mu

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
2. Bebeğime hamileyim ilkinde emzirirken canm çok yanıyordu göğüs ucum parçalanıyor du ikincide göğüs ağrıyor mu
Bende çok merak ediyom bunu
Bana göğüs kalkani tavsiye ettiler insallah kullanmayi düşünüyorum sence istersen al göğse hava aldirarak çabuk iyilesmesini sağlıyor hemde akan sütü topluyor biberonla çocuğuna verebiliyorsun sende al istersen 😉😉😉
Screenshot_20210330-092553.png

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Canm ilki gibi olmuyo ama genede ağrıyo ben ayva çekirdeğinden jel yapmıştım sürdüm bi kaç defa geçti
O jel nasıl yapılıyor canm tarif verirmisn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok merak ediyom bunu
Bana göğüs kalkani tavsiye ettiler insallah kullanmayi düşünüyorum sence istersen al göğse hava aldirarak çabuk iyilesmesini sağlıyor hemde akan sütü topluyor biberonla çocuğuna verebiliyorsun sende al istersen 😉😉😉Ekli dosyayı görüntüle 708
Tmam canm deniycem sağol ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar