2 düşük :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrabjk tarafından oluşturulan 2 düşük :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,186 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 düşük :(
Konbuyu başlatan Esrabjk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Helinn

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler hanımlar bilenleriniz vardır belki 2 düşüğüm oldu ve bütün testlerimiz temiz bu durumda olan var mı ? Sonrasında tekrar hamilelikte nasıl bir izleniyor yine düşük yapacağım diye korkuyorum 🥺🥺
Meraba canım ben üç düşük yaptım bende de birşey yoktu üç senelik evliyim Bursa'da yaşıyorum bir doktora gittim çok şükür o ilaç verdi bir ay içinde hamile kaldım ve son ayimdayim rabbim sana da nasip etsin inşallah bir sıkıntın yoksa birşey olmaz inşallah

Medine 41

Kayıtlı Üye
rank
3 kere düşük yaptim hepside 6 haftalikti son dusukten sonra tekrar hamile kaldim doktora gittim progestan ve vitamin ilaclari verdi 3 aylikken 5 gün kanamam oldu düşük onleyici igne oldum 16 gün önce doğum yaptim kizimi kucagima aldim rabbim olmayanada nasip etsin ama canim şunu unutma düşük sürekli tekrar eder doktora gitmeden hamile kalma önce tedavi lütfen ben hamile oldugumu doktora tedavi için gittigimde ogrendim sen sakin ihmal etme

Gulistan

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler hanımlar bilenleriniz vardır belki 2 düşüğüm oldu ve bütün testlerimiz temiz bu durumda olan var mı ? Sonrasında tekrar hamilelikte nasıl bir izleniyor yine düşük yapacağım diye korkuyorum 🥺🥺
Cnm öncelikle çok geçmiş olsun benimde 2 düşüyüm oldu sonrasında kaynanam cevsen yaptırdı tabiki hersey allshin takdiri hastaneye gittim çok hastaneye gezdim en son kan pihtilasmasi varmış o yüzden de düşükler oluyormuş sindi rabbime bn şükür 4 aylık hamileyim ama doktor kontrolünde iğne kullanıyorum düşük önleyici sizde güzel bi doktor bulun Rabbım bi daha nasip eder sakın korkmayın o korkuyu içinizden atın iyi geceler

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Hoca olayına hiç girme dua ya sığın Rabbimin bir bildiği vardır
Canım bende hocaya6yıldır gitmedim 6cı gebelik geçirdim Allah şükür duamız ilk rabbimden ama her öyle paralı tvlerde şarlatan olmaz cami veya bildigin ehli biri yazsa iyi olur benim bu beşay oldu Rabbimden şükür supyan var ama .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle yapacağım dr kontrolünde hamile kalmak istiyorum şuan sadece folik asit kullanıyorum 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanımlar Sübyan duası yazdır diyorlar güvenilir bir hoca bulmak çok zor ☹️ Geçenler de kan testi verdim , genetik testten de geçtik geriye kalan testler için de dr hamile kalamayanlara yaptırıyoruz diyorlar mesela hormon testi , rahim filmi gibi siz neler düşünüyorsunuz ?
Sen tüm tedaviler ol kendini hazır hisset Rabbime sıgın bir imam cami hocalarda yazıyor diye biliyorum. Taşı onuda Allah'ım kötü şerdende korusun.

Esrabjk

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım bende kan sulandırıcı ve dua İle destekleyeceğim ☹️ Allah yardımcımız olsun sağolun hanımlar benim içinde dua edin 🙏🤲

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
RABBIM dileyen isteyen herkesin gonlune gore versin kızlar insallah bende 1 düşük yaptım 11 yıl önce annem o zaman beni aldi yanına 1 aya yakın bir zaman kadar bakti bana yataktan çıkarmadı düşük de olsa doğum falan da olsa sonrasında bakım çok önemli imiş benim halam da düşük yapmış o zaman konu komşu çok dalga geçmiş yattığına falan sanki doğurdu da yatiyo falan demişler oda sinirlenmiş kalkmış ev işi falan yapmış balkon falan yikamis kendine iyi bakmadığı için ilk düşük de hep hamile kalmış ama sürekli düşük yapmış dikkatli olun düşük oldu diye umutsuz olmayın hiç bir zaman kendinize de çok iyi bakin çevrenin ne dediğine de kulak asmayın sizin sağlığınız daha önemli milletin ne dediği önemli değil

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun.. birkaç tanıdığımda vardi ayni durum doktor sonradan kan pıhtılaşması olduğunu fark edip ona göre ilaç iğne filan vermiş sağlıklı doğum yaptılar böyle bisey olabilir mi acaba seninki umarım hayırlısıyla sağlıklı gebeligin olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar