2.kez sezaryan olanlar burada mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 2.kez sezaryan olanlar burada mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,587 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2.kez sezaryan olanlar burada mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde
Ben de ilkinde belden yapmıştım sezaryan kızım gelmek bilmedi kilosu azdı 40 haftaya yakın doğum oldu bunda erken oluyormuş sezaryan ikincide yarın konuş cam daha günde vermedi panik atak var yoksa tekrar isterim belden uyuşmalı
Muhtemelen bebeğin durumuna göre bide ilki 40 haftaya yakınmış ya ona göre gün verir sana ve belden uyusmada ben daha rahattım canım ama herkesin bunyesi farklı

Begümm

Kayıtlı Üye
rank
Mrhb 1.birinci mecburen sezaryan oldu buda artık mecbur sezaryan olacak son 1 ayim kaldı 2.sezaryanda kaç haftalıkken oldu sizlerin bide 1.ci sezaryan da agrım fazla olmadi bir mi zor 2.cimi merak ediyorum günler yaklaştıkça korku heyacan endişe var içim de 2. Sezaryanda kaç günde ayağa kalktınız
Bende 3. Cuye sezeryan olucqm canim biraz korkuyorum tabiki bende ama ilki nasıl olduysa acı aynı şekilde oluyor canim ikinci olduğu için daha fazla açıyor diye bir şey yok o yüzden için rahat olsun 2. Sezeryanim 38 haftqlik iken acil olarak aldılar kalp atışları hizlandigi için bebeğin bakalım bu nasıl olucak

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3. Cuye sezeryan olucqm canim biraz korkuyorum tabiki bende ama ilki nasıl olduysa acı aynı şekilde oluyor canim ikinci olduğu için daha fazla açıyor diye bir şey yok o yüzden için rahat olsun 2. Sezeryanim 38 haftqlik iken acil olarak aldılar kalp atışları hizlandigi için bebeğin bakalım bu nasıl olucak
Sağlıkla gelsinler inş bakalım bi şekilde olacak doğum rabbim herkese sevinç gözyaşı nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında normal zamanı ama senin ilk bebeğin 40 haftaya yakın doğduğu için olabilir canım normalde 38.haftadan sonra alıyorlar sezeryana
Hm tm çok tsk ederim

Tüm sayfalar yüklendi.