2. Sezeryan kaçıncı haftada oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla hfsa tarafından oluşturulan 2. Sezeryan kaçıncı haftada oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2. Sezeryan kaçıncı haftada oldunuz
Konbuyu başlatan Damla hfsa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nazende

Damla hfsa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bugün doktorun 39 da alalım dedi ama benim ikici sezeryanım ve suyum fazla şekerim de var cuma günü tekrar gidicem işlemleri başlayalım dedi aneztezi onay verdi daha ameliyat günü alamadım 39 ü bekler mi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bugün doktorun 39 da alalım dedi ama benim ikici sezeryanım ve suyum fazla şekerim de var cuma günü tekrar gidicem işlemleri başlayalım dedi aneztezi onay verdi daha ameliyat günü alamadım 39 ü bekler mi
Öyle dediyse bekler demek ki cnm benimde ikinci sezaryan 38+6 da olacak bir aksilik çıkmazsa

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Senin ve bebeğini sağlığı ile ilgili bir sorun ve aciliyet yoksa bence suyungelmesini bekle. Ben 40. Hafta sonuna kadar bekledim,suyum geldi oyle Dr. Gittim ve doğdu kızım. Son aylarda ciğerler oluşup gelişiyor öküzden önemli bir süreç. Bir sorun yoksa bebeğin içinde büyümesine izin ver.

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
İki çocuğumda da 38+0 da aldılar. Bende 3. Yü merak ediyorum. 29 haftalığım ve dikişlerim şimdiden çok ağrıyor

Tüm sayfalar yüklendi.