2 yaş aşırı istahsizlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 2 yaş aşırı istahsizlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2 yaş aşırı istahsizlık
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktorlara demek kolay canım alihanda yemek asla yemez sadece suyuna bazen kendisi ekmek banarsa oyle Rabbim yardımcımız olsun canım benim alihanin kabızlık 9 aylık oldu olalı var canım ama bazen yemeye başlıyor o zaman 1 ay felan bı düzeliyor kabızlık sonra gene aynı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hep yaşıyorduk canım hep istahsizdi dişinin hepsi çıktı canım dişten oldugunu sanmiyorum

Amin inşallah canım kusmasini bende anlamadım canım afir mi geliyor acaba çünkü tadı da okadar güzel ki bana verseler içerim yani yada ilk bı şişe ictiginde kusunca tiksindi
Bunu da doktora söyle ama kuzum ihmal etme bak @Mervercan ın bebeği de böyle yediği şeyleri sürekli kusuyordu durmadan hastaneye gdşp geldiler bunun yüzünden

Benim oglanda aynısı ya sever diye pankek tavası aldım emoji li ama yemiyor bile kabız değilde birşey ye deyinxe kaçıyor 🤦🤷 yoruldum ya
😔valla maşallah özeniyorum böyle iştahlı iştahlı doymak bilmeyen çocuklara

Bunu da doktora söyle ama kuzum ihmal etme bak @Mervercan ın bebeği de böyle yediği şeyleri sürekli kusuyordu durmadan hastaneye gdşp geldiler bunun yüzünden
Canım normalde yediği şeyleri kusmuyor sadece o mamayı bı damla içse bile kusuyor eczacı bi değişik marka daha var onun tadı daha farklı demiş bunu iptal ettirip değiştireceğim mamayı canım zaten eczaneye geriye verdim mamayı icmeyince

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Canım normalde yediği şeyleri kusmuyor sadece o mamayı bı damla içse bile kusuyor eczacı bi değişik marka daha var onun tadı daha farklı demiş bunu iptal ettirip değiştireceğim mamayı canım zaten eczaneye geriye verdim mamayı icmeyince
Anladım kuzum inşallah diğerini içer kuzucuk ya

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle cnm ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar