Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim aşırı belim ağrıyor sizce normalmi bi de doktor suyun fazla dedi bu durumu yaşayanlar varmı riskli bi durummu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Songlll tarafından oluşturulan Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim aşırı belim ağrıyor sizce normalmi bi de doktor suyun fazla dedi bu durumu yaşayanlar varmı riskli bi durummu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim aşırı belim ağrıyor sizce normalmi bi de doktor suyun fazla dedi bu durumu yaşayanlar varmı riskli bi durummu
Konbuyu başlatan Songlll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songlll

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Bende 27 haftalik oldum çok şükür çok bel ağrım var genel olarak herkeste var galiba bu normal bir durum suyun fazla olması çok sıkıntı değil az olması sıkıntı benim ilk gebeligimde fazlaydı duba gibi olmuştu karnım doğumda rrahat olur insallah suyunla kayar gelir bebiş

Bebek büyüdükçe bizi zorluyo canım ben 28
Haftadaym artk iki hareket yapsam belim kitleniyo hiç birşey yapamaz hale geldim benimde suyum üst sınırda şekee yüklemesi yaptılar sorn cıkmadı şükür ilk oğlumda da suyum fazlaydı iri bebek oldu tosun bide karnım aşırı büyüyo 3ünde de kocaman oldu vlla😅

Tüm sayfalar yüklendi.