Merhaba arkada┼člar bir sorum olacak burda yeniyim ­čÖĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelik ├ľncesi kategorisinde Aylin91 taraf─▒ndan olu┼čturulan Merhaba arkada┼člar bir sorum olacak burda yeniyim ­čÖĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 905 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 24 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelik ├ľncesi
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Merhaba arkada┼člar bir sorum olacak burda yeniyim ­čÖĆ
Konbuyu ba┼člatan Aylin91
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Raziyye

Aylin91

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2024
Oca─č─▒n 27 sinde adet g├Ârmem gerekiyordu o g├╝n adet oldum fakat 2 g├╝n s├╝rd├╝ normalde 5 6 g├╝n s├╝r├╝yor lekelenmeyle birden kesildi ┼č├╝phelendim test yapt─▒m negatif ├ž─▒kt─▒ ama g├Â─č├╝s ┼či┼čli─čim inmedi bir dolgunluk var d├╝nden beri idrar─▒ma ├ž─▒k─▒p sildi─čimde toz pembe ├žizgi gibi lekelenme oluyor ama sadece idrar─▒ma ├ž─▒k─▒nca gebelik olabilir mi

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Oca─č─▒n 27 sinde adet g├Ârmem gerekiyordu o g├╝n adet oldum fakat 2 g├╝n s├╝rd├╝ normalde 5 6 g├╝n s├╝r├╝yor lekelenmeyle birden kesildi ┼č├╝phelendim test yapt─▒m negatif ├ž─▒kt─▒ ama g├Â─č├╝s ┼či┼čli─čim inmedi bir dolgunluk var d├╝nden beri idrar─▒ma ├ž─▒k─▒p sildi─čimde toz pembe ├žizgi gibi lekelenme oluyor ama sadece idrar─▒ma ├ž─▒k─▒nca gebelik olabilir mi
Bence adet ├Âncesi bunlar bende de ara ara oluyor

Kayra ve AyraÔÇÖn─▒n Annesi

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą ­čĺź Ayra Nur ­čĺź
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Regl d├Âneminde ila├ž vs ald─▒m m─▒ peki . Ondan da olmu┼č olabilir ama 2 g├╝n olup sonradan kesilmesi.i de ilgin├ž biraz daha bekle tekrar test yap olmazsa bir doktora g├Âz├╝k derim

Aylin91

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2024
Regl d├Âneminde ila├ž vs ald─▒m m─▒ peki . Ondan da olmu┼č olabilir ama 2 g├╝n olup sonradan kesilmesi.i de ilgin├ž biraz daha bekle tekrar test yap olmazsa bir doktora g├Âz├╝k derim
Pazartesiye kadar beklicem e─čer g├Â─č├╝s ┼či┼čli─čim inmezse tekrar yap─▒cam hay─▒r ila├žta almad─▒m garip
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bence adet ├Âncesi bunlar bende de ara ara oluyor
Ben g├╝n├╝nde oldum ama ├žok az iki g├╝n birden kesildi ┼čimdi idrarla pembe leke geliyor kas─▒klar─▒m a─čr─▒yor anlamad─▒m

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Pazartesiye kadar beklicem e─čer g├Â─č├╝s ┼či┼čli─čim inmezse tekrar yap─▒cam hay─▒r ila├žta almad─▒m garip

Ben g├╝n├╝nde oldum ama ├žok az iki g├╝n birden kesildi ┼čimdi idrarla pembe leke geliyor kas─▒klar─▒m a─čr─▒yor anlamad─▒m
Hmm stres filan yapt─▒n mi

Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021

Acaba regl s├Âk├╝lmeye mi ├žal─▒┼č─▒yor ki ama s├Âk├╝lmeye ├žal─▒┼čsa neden iki g├╝n olup sonra kesilsin . Hay─▒rl─▒s─▒ olsun

Leyla G├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Aral─▒k 2023
Canim ├ľncelikle adet Olmu┼čsun gebelik olamaz bu stress vesare veya Yumurtaliklarinda bir problem veya kist olabilir adet d├╝zensizli─či olabilir
doctoruna dan┼či bence

Aylin91

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2024
Anlad─▒m ├Âyleyse bir s─▒k─▒nt─▒ var zaten bir doktora g├Âz├╝kmem evet gerekecek te┼čekk├╝r ederim ­čÖĆ

Acaba regl s├Âk├╝lmeye mi ├žal─▒┼č─▒yor ki ama s├Âk├╝lmeye ├žal─▒┼čsa neden iki g├╝n olup sonra kesilsin . Hay─▒rl─▒s─▒ olsun
Bir anlasam ilk defa ba┼č─▒ma geliyor in┼čallah hay─▒rl─▒s─▒ olur ­čÖĆ

Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Anlad─▒m ├Âyleyse bir s─▒k─▒nt─▒ var zaten bir doktora g├Âz├╝kmem evet gerekecek te┼čekk├╝r ederim ­čÖĆ

Bir anlasam ilk defa ba┼č─▒ma geliyor in┼čallah hay─▒rl─▒s─▒ olur ­čÖĆ
─░n┼čallah in┼čallah gidince bizede haber ver

Aylin91

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2024
Hmm stres filan yapt─▒n

Hmm stres filan yapt─▒n mi
Hay─▒r asl─▒nda yapmad─▒m ├žokta etkilenmez adetim genelde stresten o y├╝zden ┼č├╝phedeyim

─░n┼čallah in┼čallah gidince bizede haber ver
Tabiki te┼čekk├╝r ederim ­čą░­čÖĆ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.