Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak burda yeniyim 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aylin91 tarafından oluşturulan Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak burda yeniyim 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak burda yeniyim 🙏
Konbuyu başlatan Aylin91
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raziyye

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Ocağın 27 sinde adet görmem gerekiyordu o gün adet oldum fakat 2 gün sürdü normalde 5 6 gün sürüyor lekelenmeyle birden kesildi şüphelendim test yaptım negatif çıktı ama göğüs şişliğim inmedi bir dolgunluk var dünden beri idrarıma çıkıp sildiğimde toz pembe çizgi gibi lekelenme oluyor ama sadece idrarıma çıkınca gebelik olabilir mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ocağın 27 sinde adet görmem gerekiyordu o gün adet oldum fakat 2 gün sürdü normalde 5 6 gün sürüyor lekelenmeyle birden kesildi şüphelendim test yaptım negatif çıktı ama göğüs şişliğim inmedi bir dolgunluk var dünden beri idrarıma çıkıp sildiğimde toz pembe çizgi gibi lekelenme oluyor ama sadece idrarıma çıkınca gebelik olabilir mi
Bence adet öncesi bunlar bende de ara ara oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Regl döneminde ilaç vs aldım mı peki . Ondan da olmuş olabilir ama 2 gün olup sonradan kesilmesi.i de ilginç biraz daha bekle tekrar test yap olmazsa bir doktora gözük derim

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Regl döneminde ilaç vs aldım mı peki . Ondan da olmuş olabilir ama 2 gün olup sonradan kesilmesi.i de ilginç biraz daha bekle tekrar test yap olmazsa bir doktora gözük derim
Pazartesiye kadar beklicem eğer göğüs şişliğim inmezse tekrar yapıcam hayır ilaçta almadım garip
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence adet öncesi bunlar bende de ara ara oluyor
Ben gününde oldum ama çok az iki gün birden kesildi şimdi idrarla pembe leke geliyor kasıklarım ağrıyor anlamadım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Pazartesiye kadar beklicem eğer göğüs şişliğim inmezse tekrar yapıcam hayır ilaçta almadım garip

Ben gününde oldum ama çok az iki gün birden kesildi şimdi idrarla pembe leke geliyor kasıklarım ağrıyor anlamadım
Hmm stres filan yaptın mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Acaba regl sökülmeye mi çalışıyor ki ama sökülmeye çalışsa neden iki gün olup sonra kesilsin . Hayırlısı olsun

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Canim Öncelikle adet Olmuşsun gebelik olamaz bu stress vesare veya Yumurtaliklarinda bir problem veya kist olabilir adet düzensizliği olabilir
doctoruna danşi bence

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Anladım öyleyse bir sıkıntı var zaten bir doktora gözükmem evet gerekecek teşekkür ederim 🙏

Acaba regl sökülmeye mi çalışıyor ki ama sökülmeye çalışsa neden iki gün olup sonra kesilsin . Hayırlısı olsun
Bir anlasam ilk defa başıma geliyor inşallah hayırlısı olur 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım öyleyse bir sıkıntı var zaten bir doktora gözükmem evet gerekecek teşekkür ederim 🙏

Bir anlasam ilk defa başıma geliyor inşallah hayırlısı olur 🙏
İnşallah inşallah gidince bizede haber ver

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar