Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak burda yeniyim 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aylin91 tarafından oluşturulan Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak burda yeniyim 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak burda yeniyim 🙏
Konbuyu başlatan Aylin91
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raziyye

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ocağın 27 sinde adet görmem gerekiyordu o gün adet oldum fakat 2 gün sürdü normalde 5 6 gün sürüyor lekelenmeyle birden kesildi şüphelendim test yaptım negatif çıktı ama göğüs şişliğim inmedi bir dolgunluk var dünden beri idrarıma çıkıp sildiğimde toz pembe çizgi gibi lekelenme oluyor ama sadece idrarıma çıkınca gebelik olabilir mi
Abla bence sen bidaha test yap yada kan ver istersen emin olman için diyorum abla ben daha önce lekelenme gecirdim test yapmıştım pozitifti ama herkezinki aynı olacak diyede birsey de yok en güzeli kan ver ablam

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Se
Ocağın 27 sinde adet görmem gerekiyordu o gün adet oldum fakat 2 gün sürdü normalde 5 6 gün sürüyor lekelenmeyle birden kesildi şüphelendim test yaptım negatif çıktı ama göğüs şişliğim inmedi bir dolgunluk var dünden beri idrarıma çıkıp sildiğimde toz pembe çizgi gibi lekelenme oluyor ama sadece idrarıma çıkınca gebelik olabilir mi
Selam can bende aynsn yaşadm ilk defa 2 hun adet oldum ve sonuc neqativ cktı vakit gitdikce hamilelik orada bash veriyormush ben bilmiyordum halszlik felan o biri ayn adetni beklerken bakdm adet yok test yapdm pozitv yani ben usmye bile girmisdm hamile diyilsn diyorlardı ama varmsh Hamileliy o biri ayn regline kadar ckyo ve hamile ola bilirsin canm

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy inşallah yaaa 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla bence sen bidaha test yap yada kan ver istersen emin olman için diyorum abla ben daha önce lekelenme gecirdim test yapmıştım pozitifti ama herkezinki aynı olacak diyede birsey de yok en güzeli kan ver ablam
Tekrar test yapıcam cumartesi canım bakalım inşallah çıkar 🙏

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah
İnşallah hepimiz için Allah razı olsun 🙏

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy inşallah yaaa 🙏

Gelen ayn reglne gibi test yapma

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy inşallah yaaa 🙏

Sendende canım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bir kan testi ver istersen cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar