20+3 haftada bebekde koroit pleksusda kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hulya21 tarafından oluşturulan 20+3 haftada bebekde koroit pleksusda kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,076 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 20+3 haftada bebekde koroit pleksusda kist
Konbuyu başlatan Hulya21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Başına gelen yada bilgisi olan varmı çok endişeliyim tek olunca doğuma kadar geçer dediler bizde 3 tane sağ ve solda çok üzülüyorum gecermi geçmezse ne olur 😔 raabim kimseyi evladyl sınamasn ve şifa bekleyen bütün hastalarımıza şifa versin içinde bizede 🤲
Benim bebeğimde de iki tane kist var geçici dediler bana da hastalık bırakırmi sıvı alıp bakmamız gerek dediler ama ben istemedim çok kişi de yaptırmıyor. Tavsiye etmiyor. Geçecek olan bir kist ne gibi hastalık bırakabilir. Diye düşünüyorum ama inşallah bebislerimiz sağlıkla doğar. Üzülüyorum. Sıkılıyorum ama hayırlısı neyse rabbim onu versin diyorum 😔

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sonuc olarak ne oldu geçti mi banada öyle dendi
Doğum yapalı 17 gün oldu çocuk nörolojisi randevu ile gideceğim ultrason ile bakacak geçmişli doye çocuk dr ondan sorun çıkacağını sanmıyorum dedi pernatolog da öyle demişti başka denen hastalıkta bebegin diğer uzuvlarindada bir sorun olursa t ile başlayan 18 hastalığında uzuvlardada sorun oluyor denmişti sende sadece kist dendi ise korkma ben dr gidip cavap alisam yazarım yine bende fetal dna amniyon test yaptırmadım minnoş bir kızım var bende seker vardı gebelikte birde kardiuolojiye görüneceğiz daha seninki ne kadarlık canim

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Başına gelen yada bilgisi olan varmı çok endişeliyim tek olunca doğuma kadar geçer dediler bizde 3 tane sağ ve solda çok üzülüyorum gecermi geçmezse ne olur 😔 raabim kimseyi evladyl sınamasn ve şifa bekleyen bütün hastalarımıza şifa versin içinde bizede 🤲
Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah önemli bişey degildir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar