20 gündür gecikmem oldu suan kesik acik renkte bi kanamam var ve cok az geliyo bu yerlesme kanaması olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Ebruats tarafından oluşturulan 20 gündür gecikmem oldu suan kesik acik renkte bi kanamam var ve cok az geliyo bu yerlesme kanaması olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,812 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı 20 gündür gecikmem oldu suan kesik acik renkte bi kanamam var ve cok az geliyo bu yerlesme kanaması olabilir mi
Konbuyu başlatan Ebruats
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DygBlog

DygBlog

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 23 gün geçikmişti 10.gün test yaptırdım kan testi negatif çıktı iş yerinde bir kramp hafiften pembe lansman oldu peçeteye geliyordu sonragün içinde daha yok ama yanma falan oluyordu.böyle bir hafta geçti idrar yolu enfeksiyonu diye acile gittim doktora anlattım idrar ve kan testi yaptı sonra bir baktık beta 1293 çok şaşırdık eşimle kadın doğuma gittim hamileyim tekrar oldu aynı şekilde kanama doktora gittik yine doktor dedi yerleşme kanaması seninde olabilir canım ihmal etme mutlaka ultrasonda kontrol ettir kese oluşmuş olabilir inşallah gönlünden geçen olur

Tüm sayfalar yüklendi.