20 haftalık. Bebek hareketi az normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan 20 haftalık. Bebek hareketi az normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,600 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20 haftalık. Bebek hareketi az normal mi
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül çetin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2. Hamileliğim yok bebek tekmesi nasıl birşey anlıyorum zaten ilk anne olanlar 6 aya kadar hisetmez ama 2.de daha erkenn hisedile bilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hani içimde ölme durumu Allah korusun olursa kaç günde bekliriler meydana gelir annelik işte korkuyor insan normalde her gün güzel atıyor bazen 2 gün bile atmıyor
Kanaman olur eltim kaybetti çocuğunu 11 haftalık Ken kanaması olmadı onun ama çok halsizdi başı dönüyor yemek yiyemiyor ayakta duramiyordu akşama kadar uyuyordu doktor 3 gün olmuş demiş ikili tarama da görmüş olduğunu ultrason da fark etmese kanama başlardı demis

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Kanaman olur eltim kaybetti çocuğunu 11 haftalık Ken kanaması olmadı onun ama çok halsizdi başı dönüyor yemek yiyemiyor ayakta duramiyordu akşama kadar uyuyordu doktor 3 gün olmuş demiş ikili tarama da görmüş olduğunu ultrason da fark etmese kanama başlardı demis
Yok çok şükür kanma dedgin şeyler yok sadce eskisine göre tekme baya durdu birde 2 gün önce sağ tarafıma çok kramp girdi ondan korktum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Yok çok şükür kanma dedgin şeyler yok sadce eskisine göre tekme baya durdu birde 2 gün önce sağ tarafıma çok kramp girdi ondan korktum
Canim doktorunla görüş daha rahat edersin şimdi normal deriz belki değil bilemezssin ki ama stres yapma daha küçük kendini de takip et el ayağın çok siserse ters bir durum kendinde fark edersen hiç bekleme hemen git iyiysen takipte kal sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin allahim

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 3 aylıktan beri güzel hisediyordum sık sık tekme atardı 2 gün önce sağ karin tarafta ve sırt kismim çok kötü bir ağrı oldu gaz sancısı miydi bebek yerinimi degistrdi eğilip kalkınca sanki birşey batıyordu ondan sonra azalmaya başladı düşükten korktum ama kanama olmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 3 aylıktı his ettim ama 2 gün önce başıma gelen tuhaf agriddan sonra baya azaldı eğilip kalkınca birşey batıyor sağa sola donemiyordum ondan sonra azalma oldu
aynı şeyi bende yaşıyorum 16 haftaya kadar sol tarafım yuvarlaktı sağa sola dönerken içimde sanki su kütlesi dönüyor gibi , eğilip kalkarken batıyor hissediyordum sanki içime tutunuyor gibiydi sonra bende lavaboda su boşaldı hastaneye gittim bebeğim suyu normal ve hareketliydi ama hissettiğim batma hissi kayboldu burda da yazdım diğer anneler normal olduğunu söyledi galiba gaz birikmisti içeride o yüzden batıyor gibiydi hala bebek hareketi hissetmiyorum ama kanama vs yok göğüslerim hala şişkin (bebek ölünce bütün hissedilen belirtiler bir anda bitermis böyle diyorlar) 2 gün sonra kontrolüm var umarım sağlıklidir bebeklerimiz 🙏🏻 rabbim kimseye acılarını göstermesin inşallah

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
aynı şeyi bende yaşıyorum 16 haftaya kadar sol tarafım yuvarlaktı sağa sola dönerken içimde sanki su kütlesi dönüyor gibi , eğilip kalkarken batıyor hissediyordum sanki içime tutunuyor gibiydi sonra bende lavaboda su boşaldı hastaneye gittim bebeğim suyu normal ve hareketliydi ama hissettiğim batma hissi kayboldu burda da yazdım diğer anneler normal olduğunu söyledi galiba gaz birikmisti içeride o yüzden batıyor gibiydi hala bebek hareketi hissetmiyorum ama kanama vs yok göğüslerim hala şişkin (bebek ölünce bütün hissedilen belirtiler bir anda bitermis böyle diyorlar) 2 gün sonra kontrolüm var umarım sağlıklidir bebeklerimiz 🙏🏻 rabbim kimseye acılarını göstermesin inşallah
Amin Allah hiç bir annenin kucağını boş birakmasın🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar