20 haftalık qebelikte aşırı uyku isteqi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan 20 haftalık qebelikte aşırı uyku isteqi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20 haftalık qebelikte aşırı uyku isteqi
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aşırı uyku çöktürüyor sürekli uyumak istiyorum böyle olan warmı neden olur 21 haftanın icindeyim aşırı tembel we uyku düşkünlüqü war 😔😑

2.anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aşırı uyku çöktürüyor sürekli uyumak istiyorum böyle olan warmı neden olur 21 haftanın icindeyim aşırı tembel we uyku düşkünlüqü war 😔😑
Evet bendede cok vardı ama maalesef uyuyamıyordum malum 2 yasinda 1 oğlum olunca o uyuyunca drek bnde uyuyorum duan 40+5 surekli uyuyasım geliyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bende öyleyim bi oluyor hiç uyuyamıyorum, bi oluyor bıraksalar bütün gün yatarım dengem bozuldu iyice

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy ben daha yarın 20 ye gircem ama anam Bi gözüm yatakda Bi gözüm yastıkta bende anlamadım sabah doktor randevum var hem Allahın izniyle cinsiyet öğrencez hemde sorcam deseler yatakdan kalkma kalkmam o dereceyim

Tüm sayfalar yüklendi.