20 lik diş hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 20 lik diş hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı 20 lik diş hakkında
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı geceler canlarım
Kızlar arkada en son dişimin tam üstünde bir diş çıkıyor eşim 20 lik diş diyor ama bu konu hakkında hiçbir bilgim yok sizce 20 lik dişmidir 20 lik diş ise eğer beni neler bekliyor çok büyüyor mu diş sonrasında neler oluyor hiçbir bilgim yok kızlar
Eğer 20 lik diş değilse başka ne olabilir ki🤷
Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı geceler canlarım
Kızlar arkada en son dişimin tam üstünde bir diş çıkıyor eşim 20 lik diş diyor ama bu konu hakkında hiçbir bilgim yok sizce 20 lik dişmidir 20 lik diş ise eğer beni neler bekliyor çok büyüyor mu diş sonrasında neler oluyor hiçbir bilgim yok kızlar
O 20 lik distir canım çıkma şekli önemli inşallah yanında ki dişine zarar vermeden akıllıca çıkar 😂 benim öyle olmamıştı çürüdü filan çektirdim o beni istemiyordu bende istemedim😂 umarım senin öyle olmaz

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canlarım
Bende bugün rüyamda gördüm yirmiliklerim çıkıyormuş 🤭

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canlarım
20lik diştir ve Allah yardım etsin bi an önce tedavi ettir diğer dişlere baskı yapar çıkmak için onları çürütür ve ağrı yapar ihmal etme lütfen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tabi canım diger dişler gibi bı bakmışsın çıkmış
Yani doktor çekmeden de çıkar dimi
Kuzum bu zamana kadar çok şükür hiç diş hastanesi ile bir sorunum olmadı bugünden sonra da olsun istemiyorum🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20lik diştir ve Allah yardım etsin bi an önce tedavi ettir diğer dişlere baskı yapar çıkmak için onları çürütür ve ağrı yapar ihmal etme lütfen
Sağol kuzum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canlarım
20lik olabilir canım benim çok ağrı yapıyordu ilk zamanlar ağrı kesicilerle duruyordum dişçiden korktuğum için de hiç gitmedim, öyle biraz çıktı duruyor Allahtan ağrısı yok şuan çok şükür. İnşallah seninde düz çıkar da sıkıntı yaratmaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
20lik olabilir canım benim çok ağrı yapıyordu ilk zamanlar ağrı kesicilerle duruyordum dişçiden korktuğum için de hiç gitmedim, öyle biraz çıktı duruyor Allahtan ağrısı yok şuan çok şükür. İnşallah seninde düz çıkar da sıkıntı yaratmaz
İnşallah kuzum ya çok büyüyor mu yani normal diş gibi mi oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yani doktor çekmeden de çıkar dimi
Kuzum bu zamana kadar çok şükür hiç diş hastanesi ile bir sorunum olmadı bugünden sonra da olsun istemiyorum🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol kuzum
Maşallah canım ne güzel dişçiye gitmemişsin . Doktor müdahale etmeden kendisi çıkıyor ama kontrol için gidebilirsin yanında ki dişe zarar veriyor mu diye bakarlar bı sıkıntı varsa erken müdahale ederler. Bazen diğer dişe baskı yapabiliyor yamuk çıkabiliyor. Tedbir amaçlı gidebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar