"KONUMUZ 20 LİK DİŞ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ 20 LİK DİŞ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 880 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"KONUMUZ 20 LİK DİŞ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Kaç Gündür Diş Ağrısı Çekiyorum İşkence Resmen Agrıkesiciyle Duruyorum 1 Saat İdare Ediyor Tekrar Başlıyor 20 lik Dişmiş Ete Gömülüymüş Çok Korkuyorum Çok Acı Çekiyorum Aranızda Olan Varmı 🥺🥺🥺

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Kaç Gündür Diş Ağrısı Çekiyorum İşkence Resmen Agrıkesiciyle Duruyorum 1 Saat İdare Ediyor Tekrar Başlıyor 20 lik Dişmiş Ete Gömülüymüş Çok Korkuyorum Çok Acı Çekiyorum Aranızda Olan Varmı 🥺🥺🥺
Geçmiş olsun canım genelde onu ameliyat la alıyorlar biraz açıyor ama

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende de öylyedi doktor cerrahiye gidip ameliyatla aldırman lazım dedi ben korkudan gitmedim 😂😂. O günden beri ağrımıyor

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım 🤲 üniversite hastanelerinde oluyo o ameliyat yani özelde bile yapmadılar benimkini
Sinir damarları üzerinde olduğu için riskli canım mecburen cektireceksin başka çözümü yok çünkü 🥴

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım 🤲 üniversite hastanelerinde oluyo o ameliyat yani özelde bile yapmadılar benimkini
Sinir damarları üzerinde olduğu için riskli canım mecburen cektireceksin başka çözümü yok çünkü 🥴
Çok acıdımı kuzum ya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Uyusturduklari için acı hissetmedim canım sadece iğne acitiyo gerisini hissetmedim onunla birlikte üç tanede dolgu yaptırdım çıktığımda ağzım yamuk çıktım 🤣🤣🤣geçti bi iki güne

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Uyusturduklari için acı hissetmedim canım sadece iğne acitiyo gerisini hissetmedim onunla birlikte üç tanede dolgu yaptırdım çıktığımda ağzım yamuk çıktım 🤣🤣🤣geçti bi iki güne
Kuzum ağlıyorum o derece ben böyle ağrı acı görmedim ozeldeki doktor cenecerahisi bakacak dedi 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar