"KONUMUZ GRİP AŞISI"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ GRİP AŞISI\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı \"KONUMUZ GRİP AŞISI\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar İyi Akşamlar Nasılsınız Napiyorsunuz Çocuklar Nasıl Hamilelik Nasil Gidiyor Biz 10 Gün Önce Sağlık Ocağına Gittik Kontrole Oradaki Hemşire Grip Aşısı Olunacak Dedi Ama Mecburi Değilmiş Bende Şuan Çok Kararsızım Sizce Napmalıyım Yan Etki Vs Birşey Olurmu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar İyi Akşamlar Nasılsınız Napiyorsunuz Çocuklar Nasıl Hamilelik Nasil Gidiyor Biz 10 Gün Önce Sağlık Ocağına Gittik Kontrole Oradaki Hemşire Grip Aşısı Olunacak Dedi Ama Mecburi Değilmiş Bende Şuan Çok Kararsızım Sizce Napmalıyım Yan Etki Vs Birşey Olurmu
Çok şükür canm oturuyorum sen ne yapıyorsun umut nasıl iyidir inşallah kendinemi yoksa umutamı yaptırıcan

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Çok şükür canm oturuyorum sen ne yapıyorsun umut nasıl iyidir inşallah kendinemi yoksa umutamı yaptırıcan
Allah iyilik versin Baharım ateşi çıktı şuan iyi öksürük başladı hapsiriyor 😔 umuta kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah iyilik versin Baharım ateşi çıktı şuan iyi öksürük başladı hapsiriyor 😔 umuta kuzum
Saģol canm benim Allah razı olsun oyy kıyamam kuzum yaa Allah şifa versin inşallah ben hiç yaptırmadım çocuklara bilmiyorum ki yan etkisi filan varmı ama babam olmuştu ertesi hafta grip oldu

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Saģol canm benim Allah razı olsun oyy kıyamam kuzum yaa Allah şifa versin inşallah ben hiç yaptırmadım çocuklara bilmiyorum ki yan etkisi filan varmı ama babam olmuştu ertesi hafta grip oldu
Bende şuan çok kararsızım kuzum ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yapılması gerekiyorsa yaptır canım Umut nasıl şu an iyi mi durumu

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet canım banada dedi rota virüsü mu dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar