21 hafta kaç aylık oluyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan 21 hafta kaç aylık oluyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,193 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21 hafta kaç aylık oluyor?
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum senin hesap iyice kafamı karıştırdı 😂 beş bitti yani demi doldurdum 5 ayı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Martın 26 sı 1.ay diyerek bu aya kadar hesaplıyorum ben 26 temmuzda 5 bitmiş 6 oluyor demi 😂 ya bende ne dediğimi bilmiyorum ya

Martın 26 sı 1.ay diyerek bu aya kadar hesaplıyorum ben 26 temmuzda 5 bitmiş 6 oluyor demi 😂 ya bende ne dediğimi bilmiyorum ya
Evet canım 5 ayın dolmuş işte 5 ay 1 haftalıksın 6 aydan gün almışsın ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sana bsy sorucam senin 25 haftalıken su gibi akıntın vardı galiba geçti mi acaba ☺️
Aynen kuzum o ara aşırı şekilde geliyordu benim cins dr yine bişey yok deyip göndermişti beni. Ama bence amniyotik sızıntıydı o baya araştırdım onu ben, kesede küçük açıklıklar olup sonra tekrar kendi kendine kapanabiliyormuş. Normal akıntı değildi çünkü biliyorum, e idrar kaçırsa anlar insan bide kokusundan bile belli olurdu. Benim drun galesiz olması yüzünden bişey öğrenemedim o zaman. Hele bide geçen burada acile gittim ya üniversiteye gittim gebeliğimin başından beri kontrolümü yapan Dr özel olduğu halde o kadar hiçbir zaman ilgilenmedi iyice gıcık oldum ama. Ay çenem düştü yine 😂😂 neden sordun canım sende de mi oluyor?

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum o ara aşırı şekilde geliyordu benim cins dr yine bişey yok deyip göndermişti beni. Ama bence amniyotik sızıntıydı o baya araştırdım onu ben, kesede küçük açıklıklar olup sonra tekrar kendi kendine kapanabiliyormuş. Normal akıntı değildi çünkü biliyorum, e idrar kaçırsa anlar insan bide kokusundan bile belli olurdu. Benim drun galesiz olması yüzünden bişey öğrenemedim o zaman. Hele bide geçen burada acile gittim ya üniversiteye gittim gebeliğimin başından beri kontrolümü yapan Dr özel olduğu halde o kadar hiçbir zaman ilgilenmedi iyice gıcık oldum ama. Ay çenem düştü yine 😂😂 neden sordun canım sende de mi oluyor?
valla bnce devlet en iyisi evet gıcık falanlar ama iyi bakiyolar 😂Evet ya cnm bnde de oluyor iki ayrı doktora gittim ama bebeğin suyu iyi dediler iyice kafam karıştı valla ztn hep korku var içimde önceki gebelikten dolayi

valla bnce devlet en iyisi evet gıcık falanlar ama iyi bakiyolar 😂Evet ya cnm bnde de oluyor iki ayrı doktora gittim ama bebeğin suyu iyi dediler iyice kafam karıştı valla ztn hep korku var içimde önceki gebelikten dolayi
Bide bugün idrardan sonra vajinada aşırı yanma oluyor enfeksiyon dan mi acaba o akıntı ya yarın sağlık ocağına gitsem idrar testi yaparlar mı herşey sana soruyorum hakkını helal et canmm

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Bide bugün idrardan sonra vajinada aşırı yanma oluyor enfeksiyon dan mi acaba o akıntı ya yarın sağlık ocağına gitsem idrar testi yaparlar mı herşey sana soruyorum hakkını helal et canmm
Aynen çok güzel ilgilendiler valla. Sıkma canını kötü düşünme. Enfeksiyon varsa ondan kaynaklı olabilir. Git canım yaparlar tabi, yanma varsa enfeksiyon veya mantar olabilir. Helal olsun canım benim ne olacak sanki 😘

Tüm sayfalar yüklendi.