21 haftalik gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Merve5q6 gümüş tarafından oluşturulan 21 haftalik gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 744 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 21 haftalik gebeler
Konbuyu başlatan Merve5q6 gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Normal cnm 350-360 arası oluo ztn gramı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
23+2 şimdi bu aydan sonra mi kilo alıyor bebek ben hiç kilo almıyorum 3 aydır aynı kilodayım çok sağlıklı besleniyorum ama bebek alır mi ?
Bebeğin gelişimi normal oldukça senin kilo alıp almaman sorun olmaz canım son aylarda bebeğin kilo artışı oldukça fark olacaktır zaten sende alırsın illaki sonlara doğru daha iyi işte fazla kilo almamak ☺️

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 21+6 günlük hamileyim daha hiç kilo almadım bebek alıyorsa ve sende kilo vermiyorsan sıkıntı yok bebeğin kilosu ve boyu da normal bu haftalardan sonra kilo almaya başlıyor zaten bebisler 🙂

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 21+6 günlük hamileyim daha hiç kilo almadım bebek alıyorsa ve sende kilo vermiyorsan sıkıntı yok bebeğin kilosu ve boyu da normal bu haftalardan sonra kilo almaya başlıyor zaten bebisler 🙂
Aynn inşallah canm ya:)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin gelişimi normal oldukça senin kilo alıp almaman sorun olmaz canım son aylarda bebeğin kilo artışı oldukça fark olacaktır zaten sende alırsın illaki sonlara doğru daha iyi işte fazla kilo almamak ☺️
Evet kilo almamam ıyi ama bebekten korkuyorum almaz diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar