Sorum var 22 haftalık gebeyim hareket hissetmiyorum normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melisaaa2323 tarafından oluşturulan 22 haftalık gebeyim hareket hissetmiyorum normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 249 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 22 haftalık gebeyim hareket hissetmiyorum normal mi?
Konbuyu başlatan melisaaa2323
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
22 haftalık gebeyim hareket hissetmiyorum normal mi?
Eğer ilk gebelikse ilk gebelikler de hareket leri geç hissedersin geç hissedenler 21. Haftada hissediyorlar, ama ben ikinci gebeliğim de aksilik yaşadığım için açıkçası bu gibi postlar görünce ne yazacağımı şaşırıyorum inşallah önemli bişey yoktur merak etme bu hafta içinde hissedersin , tatlı şeyler yemeyi dene çikolata ye uzan bir yere karnını okşa konuş belki seni hissedip tepki verir, bide en son ne zmn kontrole gittin canım

Sona

Kayıtlı Üye
rank

melisaaa2323

Kayıtlı Üye
rank
Eğer ilk gebelikse ilk gebelikler de hareket leri geç hissedersin geç hissedenler 21. Haftada hissediyorlar, ama ben ikinci gebeliğim de aksilik yaşadığım için açıkçası bu gibi postlar görünce ne yazacağımı şaşırıyorum inşallah önemli bişey yoktur merak etme bu hafta içinde hissedersin , tatlı şeyler yemeyi dene çikolata ye uzan bir yere karnını okşa konuş belki seni hissedip tepki verir, bide en son ne zmn kontrole gittin canım
Geçen hafta gittim doktor bir problem yok dedi ama çevre sürekli sorunca aklıma takılıyor

Tüm sayfalar yüklendi.