🤭🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan 🤭🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,255 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 🤭🤭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Beklicez o zaman 🤭

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beklicez mecbur 🤭

Herkes yasak diyor beklicez mecbur 🤭🤭çok sağol canım yardımcı olduğun için

Herkes yasak dedi daha 22 gün var kırkım çıkmasına beklicez o zmaan ne yapalım 🤭🤭
Evet kuzum günaha girmemek icin bekleyin biraz

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Annişler bugün tam 18 gün oldu doğum yapalı normal doğum yaptım yırtılma oldu ve dikiş attılar dikişlerim iyileşti ilişkiye girsem olurmu(40'kım çıkmamış ama bişey olurmuki girsem sonuçta dikişlerin iyileşti kanama deseniz 12 gün oldu biteli hiç gelyor ne akıntı ne kan hiçbişey ) 🤭🤭🤭kusuruma bakmayın bu soruyu sorduğum için 🙈(utandım biraz)
Cnm daha rahmin toparlanmadı iltihap ve enfeksiyona davetiye çıkarma bence ve dinen de caiz değil günah☺️

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Annişler bugün tam 18 gün oldu doğum yapalı normal doğum yaptım yırtılma oldu ve dikiş attılar dikişlerim iyileşti ilişkiye girsem olurmu(40'kım çıkmamış ama bişey olurmuki girsem sonuçta dikişlerin iyileşti kanama deseniz 12 gün oldu biteli hiç gelyor ne akıntı ne kan hiçbişey ) 🤭🤭🤭kusuruma bakmayın bu soruyu sorduğum için 🙈(utandım biraz)
Valla bn 2 ay esimin yanina yatmdim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günah canim aceleside yok bence

Tüm sayfalar yüklendi.