🤭🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan 🤭🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,270 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 🤭🤭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Annişler bugün tam 18 gün oldu doğum yapalı normal doğum yaptım yırtılma oldu ve dikiş attılar dikişlerim iyileşti ilişkiye girsem olurmu(40'kım çıkmamış ama bişey olurmuki girsem sonuçta dikişlerin iyileşti kanama deseniz 12 gün oldu biteli hiç gelyor ne akıntı ne kan hiçbişey ) 🤭🤭🤭kusuruma bakmayın bu soruyu sorduğum için 🙈(utandım biraz)
40 nın çıkmasını bekle canım dinende günah dikişlerin nekadar iyişmiş olsa bile patlayabilir rahim eski haline dönmeli sonradan zorluklarını çok çekersin yoksa canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Beklicez o zaman 🤭

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beklicez mecbur 🤭

Herkes yasak diyor beklicez mecbur 🤭🤭çok sağol canım yardımcı olduğun için

Herkes yasak dedi daha 22 gün var kırkım çıkmasına beklicez o zmaan ne yapalım 🤭🤭
Aynen kuzum bekliceniz

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Yani ilk defa böyle bir post acildigini ve 40cikmadan ilişkiye girmek isteyenide ilk defa duydum caiz degil
Canı isdiyordur kızz ondan bekleye bilmiyolar belki hamilelikde rahat edemiyolarmış belki 🤭🤭😁

Yani ilk defa böyle bir post acildigini ve 40cikmadan ilişkiye girmek isteyenide ilk defa duydum caiz degil
Ben doğumdan 3ay sonra girdim ilişkiye🙈kocamda tam iyleş dedi sonra olalım dedi benimde kesiyim dikişim cokuydu iykeşsede riske giremedik ☺️

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Annişler bugün tam 18 gün oldu doğum yapalı normal doğum yaptım yırtılma oldu ve dikiş attılar dikişlerim iyileşti ilişkiye girsem olurmu(40'kım çıkmamış ama bişey olurmuki girsem sonuçta dikişlerin iyileşti kanama deseniz 12 gün oldu biteli hiç gelyor ne akıntı ne kan hiçbişey ) 🤭🤭🤭kusuruma bakmayın bu soruyu sorduğum için 🙈(utandım biraz)
Cnm 40 cikmadan girme bnce nekadar iyiyim desende tam anlamiyla iyi olmuyosun hemde
Cnm 40 cikmadan lohusa oluyosun hemde gunah diye biliyorum nasil regl oldugumuzda yakinlasmamiz haramsa oda öyle hemde annenin 40 cikmadan tam olarak organlari iyilesmiyormuş sagligin icinde yapma bnce

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canı isdiyordur kızz ondan bekleye bilmiyolar belki hamilelikde rahat edemiyolarmış belki 🤭🤭😁

Ben doğumdan 3ay sonra girdim ilişkiye🙈kocamda tam iyleş dedi sonra olalım dedi benimde kesiyim dikişim cokuydu iykeşsede riske giremedik ☺️
Manyak😆😆😆😂🤣

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
40 nın çıkmasını bekle canım dinende günah dikişlerin nekadar iyişmiş olsa bile patlayabilir rahim eski haline dönmeli sonradan zorluklarını çok çekersin yoksa canım
Tmam canım 😊 teşekkür ederim yardımcı olduğun için ♥️ biraz daha bekliyecez desene 🤭

Hahah😅Aynen öyle bencede acelesi yok balım
Günah canim aceleside yok bence

Valla bn 2 ay esimin yanina yatmdim
Niye o kadar bekledin ki canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tmam canım 😊 teşekkür ederim yardımcı olduğun için ♥️ biraz daha bekliyecez desene 🤭

Kız acelen ne bekle ne olacak 🤣🤣🤣🤣

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank

Sezeryan doğum oldu benimkisi ve 4 defa enfeksiyon kaptı Sezeryan yerim ondan sonrada korktum dikişlerim birsey olur diye

Tüm sayfalar yüklendi.