23 haftada Bel bacak ağrısı ⚡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 23 haftada Bel bacak ağrısı ⚡ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 haftada Bel bacak ağrısı ⚡
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Kızlar merhabalar
23 haftalık hamileyim Bugün gün boyu belimden bacaklarıma kadar ağrım vardı dogrulup hareket edemiyorum hala devam ediyor. Bu haftalar için normal bı ağrı mi yoksa bı sorun mu var bilginize ihtiyacım var. En ufak şeyde doktora gitmek istemiyorum ama gecmeyince tedirgin olmaya başladım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenince geçiyor mu canım bende 23+1 haftalık oldum ara ara belimde veya kalçada ağrı oluyor normal oda bebek büyüyor

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar
23 haftalık hamileyim Bugün gün boyu belimden bacaklarıma kadar ağrım vardı dogrulup hareket edemiyorum hala devam ediyor. Bu haftalar için normal bı ağrı mi yoksa bı sorun mu var bilginize ihtiyacım var. En ufak şeyde doktora gitmek istemiyorum ama gecmeyince tedirgin olmaya başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuzum dinlen belini zorlama ben adım alamıyorduk eşim doğuruyorum sanmisti😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.