23 haftada Bel bacak ağrısı ⚡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 23 haftada Bel bacak ağrısı ⚡ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 haftada Bel bacak ağrısı ⚡
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar
23 haftalık hamileyim Bugün gün boyu belimden bacaklarıma kadar ağrım vardı dogrulup hareket edemiyorum hala devam ediyor. Bu haftalar için normal bı ağrı mi yoksa bı sorun mu var bilginize ihtiyacım var. En ufak şeyde doktora gitmek istemiyorum ama gecmeyince tedirgin olmaya başladım
Canım normal o ağrılar. Benim hamile kaldığım gibi başladı bel ağrıları. Senin haftalarda yürürken bile zorlanıyordum bel bacak kasık ağrısından. Oturup kalkmak bile işkence gibi geliyordu 41 haftada zor doğurdum. Endişe etme ama ağrı değilde sancı gibi olursa dinlenince geçmezse dra görün ihmal etme

egzersiz yapın hamile pilatesi süper bişey
Evet araştırdım ama saatleri uymadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım normal o ağrılar. Benim hamile kaldığım gibi başladı bel ağrıları. Senin haftalarda yürürken bile zorlanıyordum bel bacak kasık ağrısından. Oturup kalkmak bile işkence gibi geliyordu 41 haftada zor doğurdum. Endişe etme ama ağrı değilde sancı gibi olursa dinlenince geçmezse dra görün ihmal etme
Bugün detaylı ultrasonun vardı hastane ye gittim doktorda seminere gitmiş gorunemedim ama gün boyu bel kemiğimden bacaklarıma kadar devam etti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bugün detaylı ultrasonun vardı hastane ye gittim doktorda seminere gitmiş gorunemedim ama gün boyu bel kemiğimden bacaklarıma kadar devam etti
Benimde ağrılarım dediğin tarzda oluyordu ben bir sıkıntı yaşamadım sende yaşamazsın inşallah canım bir an önce görünmeye çalış yine dra ihmal etme. Birşey yoksa da ki inşallah yoktur için rahat eder

Benimde ağrılarım dediğin tarzda oluyordu ben bir sıkıntı yaşamadım sende yaşamazsın inşallah canım bir an önce görünmeye çalış yine dra ihmal etme. Birşey yoksa da ki inşallah yoktur için rahat eder
İnşaallah ya çok teşekkür ederim 😊
Allah sağlık versin sizede inşaAllah🙏🏻💕

Tüm sayfalar yüklendi.