23 Haftalık Gebelikte Vajinada Baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 23 Haftalık Gebelikte Vajinada Baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,029 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 Haftalık Gebelikte Vajinada Baskı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugün vajinamda dolgunluk ve baskı var 23 hafta boyunca ilk kez oldu normal mi ? Yürürken filan hissediyordum o dolgunluğu ve baskıyı ilk gebelik olunca korktum...

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün vajinamda dolgunluk ve baskı var 23 hafta boyunca ilk kez oldu normal mi ? Yürürken filan hissediyordum o dolgunluğu ve baskıyı ilk gebelik olunca korktum...
Valla canm ben ilk gebeligimde öyle bişey yaşamadım şimdi tercubeli biri yazar sana canm geçmiş olsun inşallah korkulucak bişey yoktur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla canm ben ilk gebeligimde öyle bişey yaşamadım şimdi tercubeli biri yazar sana canm geçmiş olsun inşallah korkulucak bişey yoktur
Teşekkür ederim canım bende internette bakayım dedim yok erken doğum yok rahim yetmezliği vs deyince en iyisi size sormak dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de oluyor canim endişe etme geçiyor sonra 34+5, haftalık hamileyim normal olduğunu düşünüyorum
Teşekkür ederim canım ilk kez olunca garipsedim sanırım 🤦🏻‍♀️

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rica ederim canm yine sen doktorunla konuş istersen o sana söyler ztn ihmal etme
Tamam canım kontrole gidince danışırım inslalah uzun sürmez baskı da gece gece hastaneye gitmek istemiyorum 🤦🏻‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah sürmez canm içini ferah tut sen iyiyi düşün iyi olsun canm olurmu❤️
Olur kuzum teşekkür ederim tekrardan gece gece rahatsız ettim sizi de ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten bi anormallik olsa bebeğin hareketleri normal olmaz demi şuan gayet normal haraketleri 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar