Sorum var 23. Hatfa da olanlar 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Slv tarafından oluşturulan 23. Hatfa da olanlar 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23. Hatfa da olanlar 🤔
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slv

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şeyleri yaşadım cnm 22 de uzandigim gibi hissediyodum 23 de hiç hissetmiyodum ama sukur 24+2olduk bugun 2 gündür çok güzel hissediyorum gene
Yaa icimi nasil rahatlanttin bilemezsin canim cok sukur insallah benimkide duzelir strese giriyorum stres yaptikca hareket etsin die bekledikce etmiyo sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben az yersem hareket azalıyor
Yemekle ilgili deil canim benimki gecen hafta bisey yokttu bu hafta oyle

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaa icimi nasil rahatlanttin bilemezsin canim cok sukur insallah benimkide duzelir strese giriyorum stres yaptikca hareket etsin die bekledikce etmiyo sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemekle ilgili deil canim benimki gecen hafta bisey yokttu bu hafta oyle
Bide bişey deyim stres iki gün ağladım streslendim hiç oynamadi sonra korktum vicdan azabı çektim morelimi düzelttim oynamaya başladı bebek herşeyden etkileniyor anne karninda

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bizde cok sukur 23+4 olduk 22. Haftada hareketler daha netti ama su an gun icinde cok hareket yok 4 gundur boyle bu normal bi durum mu 22. Haftada yatar yatmaz 10 dk icinde hareketlenirdi ama su an tik yok gun icindede kendini belli ediyo ben burdayim die eskisi gibi deil ama kontrolume de cok var daha acaba bi doktora gitmem gerekir mi ?
Cnm bu haftalarda arada hareket hissetmemen gayet doğal ama yok içim rahat değil dersen bı doktora görün en azından için rahat eder

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bu haftalarda arada hareket hissetmemen gayet doğal ama yok içim rahat değil dersen bı doktora görün en azından için rahat eder
Aynen canim gecen hafta hissediyodum surekli bu hafta cok nadir gun icinde evet kendini hissettiriyo ama gecen haftaki kadar deil birde sanirim ben hareketini hissetmeye calistikca stres yapiyorum dahada hissetmiyo ama boyle devam ederse bi gidesim var acikcasi biraz daha bekliim diyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim gecen hafta hissediyodum surekli bu hafta cok nadir gun icinde evet kendini hissettiriyo ama gecen haftaki kadar deil birde sanirim ben hareketini hissetmeye calistikca stres yapiyorum dahada hissetmiyo ama boyle devam ederse bi gidesim var acikcasi biraz daha bekliim diyorum
Az da olsa hissedersen sıkıntı yapma ben o haftalarda 2 gün hiç hissetmedim doktora gittim gayette iyiydi ama sadece ben hissedememistim sende olmadı bı görün ☺️ultrasyon görünce hareketleniyor bebisler

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Az da olsa hissedersen sıkıntı yapma ben o haftalarda 2 gün hiç hissetmedim doktora gittim gayette iyiydi ama sadece ben hissedememistim sende olmadı bı görün ☺️ultrasyon görünce hareketleniyor bebisler
Bende oyle yapacam canim aynen gun icinde hissediyorum az cok biraz dha bekliip.bi gitmeyi dusunuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar