24 haftada kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansu😘😘😘😘😘 tarafından oluşturulan 24 haftada kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 855 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 24 haftada kanama
Konbuyu başlatan Cansu😘😘😘😘😘
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hastane bize uzak birde sabah düğünümüz var görümcem gidiyor çok bı su gelimi yok ama kendimi devamlı ıslak hissediyorum sabaha kadar beklemeyi düşünüyorum aslında😔😔
Düğün mü🙄 bebeğinin sağlığından daha mı önemli canım çok riskli bu haftalar doğum için biliyorsundur umarım neyse senin bebeğin senin kararın geçmiş olsun tekrar

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Ne düğünü canm bende 27 haftalık gebeyim iki damla kan bişey olmaz dedim meğersem erken doğum riskim varms bı git görün do

Düğün mü🙄 bebeğinin sağlığından daha mı önemli canım çok riskli bu haftalar doğum için biliyorsundur umarım neyse senin bebeğin senin kararın geçmiş olsun tekrar
Bebeğim herşeyden önemli tabikide ama basimda bı kaynana falan var şimdi gitsem kızının düğünü için inada yaptım sanacak başıma kalacak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim herşeyden önemli tabikide ama basimda bı kaynana falan var şimdi gitsem kızının düğünü için inada yaptım sanacak başıma kalacak
Bence kim ne derse desin ne düşünürse de düşünsün hiçbir şey bebeğinin sağlığından önemli değil erken doğum riskin de varmış. Amniyotik sızıntı olabiliyor yırtık üstlerde oldu mu birden boşalmıyormuş su, böyle suyunun geldiğini anlamayan çok insan oluyormuş riske atılacak bi durum değil bence

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Bence kim ne derse desin ne düşünürse de düşünsün hiçbir şey bebeğinin sağlığından önemli değil erken doğum riskin de varmış. Amniyotik sızıntı olabiliyor yırtık üstlerde oldu mu birden boşalmıyormuş su, böyle suyunun geldiğini anlamayan çok insan oluyormuş riske atılacak bi durum değil bence
Bu durumuda yaşadım öbür kızımda hastane hastane gezdim 😔😔valla birşey de yapamiyom kafayı yiyecem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar