24. haftada lansor kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuba01 tarafından oluşturulan 24. haftada lansor kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 346 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 24. haftada lansor kullanımı
Konbuyu başlatan Tuba01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Tuba01

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 24+3 deyiz aç karnına içtiğim tiroid ve demir hapından sonra kahvaltı ederken mideme bir ağrı giriyor soğuk bir terlemeyle birlikte kusma geliyor yatsam yatamıyorum kalksam duramıyorum dr uma durumu anlattım lansor kullan dedi daha önce bu şekilde birşey yaşayan ve lansor kullanıp iyi gelen oldumu korkumdan ilacı içemiyorum birşey olur diye ama böylede resmen hastanelik olacak duruma geliyorum sizce ne yapim?

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 24+3 deyiz aç karnına içtiğim tiroid ve demir hapından sonra kahvaltı ederken mideme bir ağrı giriyor soğuk bir terlemeyle birlikte kusma geliyor yatsam yatamıyorum kalksam duramıyorum dr uma durumu anlattım lansor kullan dedi daha önce bu şekilde birşey yaşayan ve lansor kullanıp iyi gelen oldumu korkumdan ilacı içemiyorum birşey olur diye ama böylede resmen hastanelik olacak duruma geliyorum sizce ne yapim?
Lansor mide koruyucu bir zarari
olmaz, ilaçların midene kötü etki etmesini engellemek için vermiştir. Onu da aç karnına içeceksin İlk lansoru içeceksin sonra diğer ilaçları.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar