Konu hülyanın oğlu umut😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Konu hülyanın oğlu umut😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Konu hülyanın oğlu umut😔
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bunu deme bunu daha iyi günlerin 😂😂 kayra benim 3 kez şarj yerini 2 kez şarj aletini bir kez de ekranı kırdın😂😂
Ya çalışıyor olsam neyse haybeye giden para 😟 aynı telefonu bir daha alamam da her şeyin fiyatı arttı dünya kadar koruyucu kılıfa cama para verdim ama yok 4 tane dişiyle hallediyor her şeyi, canı sağolsun magsafe şarj aleti alacağım artık ikramiye de tamire veririz 2549₺mış tamiri 🥲
Hele biraz daha büyüsün kuzum neler olucak 😀 şuan ekranım kirik valla zor kullanıyorum asel saolsun içinden geçti
Dünya kadar oyuncak var hatta babamın eski telefonunu ona verdik ama yok ille alıp yere atacak dişleyecek 🤦🏻‍♀️ Büyüsünler de biz de onlarınkini bozalım 😂😂

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Merhaba kızlar nasılsınız bebişler nasıl...
Hülya bugün umutu kontrol için hastaneye gòtürecekti hastanede çocuk sedyeden düşmüş yoğun bakımına alınmış durumu nasıl henüz bilmiyorum bol bol duanıza ihtiyacı var inşallah bir sorun yoktur 😔
Durumu nasıl bebeğin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya çalışıyor olsam neyse haybeye giden para 😟 aynı telefonu bir daha alamam da her şeyin fiyatı arttı dünya kadar koruyucu kılıfa cama para verdim ama yok 4 tane dişiyle hallediyor her şeyi, canı sağolsun magsafe şarj aleti alacağım artık ikramiye de tamire veririz 2549₺mış tamiri 🥲

Dünya kadar oyuncak var hatta babamın eski telefonunu ona verdik ama yok ille alıp yere atacak dişleyecek 🤦🏻‍♀️ Büyüsünler de biz de onlarınkini bozalım 😂😂
Yaa eşim bile bıktı artık 😂😂adama şarj aleti der demez yine mi ya diyordu 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle güzel fikirmiş 😀🥰 bizde bozarız onlarınkini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar