24 haftalık detaylı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 24 haftalık detaylı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,083 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 24 haftalık detaylı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet günaydın anneler ve anne adayları bugün detaylı usg var onun yanı sırasında cinsiyeti öğrenirm diye düşünüyorum 😂😂artık yeter bence göstersin kendini minik. Hayırlı haberlerle çıkarım inşallah sizden ricam minik kendini göstersin diye dua etmeniz 😂😂
İnşallah gösterir canm güzel haberlerle gelirsin sabırsızlıkla senden haber bekleyecek❤️🤲

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Evet günaydın anneler ve anne adayları bugün detaylı usg var onun yanı sırasında cinsiyeti öğrenirm diye düşünüyorum 😂😂artık yeter bence göstersin kendini minik. Hayırlı haberlerle çıkarım inşallah sizden ricam minik kendini göstersin diye dua etmeniz 😂😂
Ya hadi hayırlı haberler cnm inşallah gosterir bu sefer minigimiz haberlerini bekliyoruz 🥰😍

Anca gördüm postunu kuzum hayırlı olur inşaAllah güzel sonuçlar alırsın doktor ne dedi gittin mi🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar çıktım az önce rutin kontrol yapıldı. Kıza benziyor dendin 2 şubatta tekrae kontrol verildi😂😂
Detaylıca bile mi kıza benziyor diyor🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence kızdır değişmez acaba doktordamı sıkıntı var bazı doktorlar sòylemiyor görse bile
Yok canım kaç farklı doktora gittim bak Buda özelde 😂😂 6. Doktor oldu

Kiz demek ki kuzum bu haftadan sonra da değişeceğini sanmıyorum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insalalh 🥰🤲❤️
Amin canım amin 🙏🏻

Anca gördüm postunu kuzum hayırlı olur inşaAllah güzel sonuçlar alırsın doktor ne dedi gittin mi🥰

Detaylıca bile mi kıza benziyor diyor🤣🤣
Yok kuzum bugün kendisi detaylı şekilde baktı ama öyle organlarına filan değil ayun 2 ne ayrıntılı usg verdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar