👁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan 👁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,177 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 👁
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba çiçeğim duaların için teşekkür ederim Allah razı olsun. Benim bebeğimde 3 aylık tek gözü hafif açık uyuyor ama ben sorun etmedim bazen kapatıyor bazen açık kalıyor açık kalınca ben kapatıyorum
Yaaa bunu bende yapıyorum kayraya yine açıyor 😂😂 deliriyorum evde..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tilki uykusuna yatıyor çocuk resmen. En ufak şeyde hop uyanıyor 😂
Merve valla gece gece yazdığın yazıya o kadar güldüm ki anlatamam bende kapatıyorum Kayranin gözünü o geri açıyor canı isterse kapatıyor yoksa hiç 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Annişlerim ve anniş adaylarım merhaba, ilk öncelikle her gün hepinize dua ediyorum dualarımdasınız, 3 aylık bebişim bir gözü hafif açık uyurken sizde de oldu mu bu alışkanlık olur mu çözümü nasıl olur acaba şimdiden teşekkürler
Bizdede oluyor ama derin uykuya geçtiği zaman kapatıyor ozaman anlıyorum kızım uyudu bir kaç saat uyanmaz diye😊

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Annişlerim ve anniş adaylarım merhaba, ilk öncelikle her gün hepinize dua ediyorum dualarımdasınız, 3 aylık bebişim bir gözü hafif açık uyurken sizde de oldu mu bu alışkanlık olur mu çözümü nasıl olur acaba şimdiden teşekkürler
Bizdede oluyor ama derin uykuya geçtiği zaman kapatıyor ozaman anlıyorum kızım uyudu bir kaç saat uyanmaz diye😊

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim kiz 6 aylik.hep oyle.uyuyor ya bir gozu yarim acli kalyo cok zaman 2 gozu kalyo ben elimle.kapatyorum😀

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaaa bunu bende yapıyorum kayraya yine açıyor 😂😂 deliriyorum evde..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merve valla gece gece yazdığın yazıya o kadar güldüm ki anlatamam bende kapatıyorum Kayranin gözünü o geri açıyor canı isterse kapatıyor yoksa hiç 😂😂
Resmen yarım uyuyup her an uyanmak için hazır bekliyorlar 😂 Neden yemek yiyip, bişey içerken uyandıkları belli 😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Resmen yarım uyuyup her an uyanmak için hazır bekliyorlar 😂 Neden yemek yiyip, bişey içerken uyandıkları belli 😂
Evettt evett tek açık gözleri ile bizi izliyorlardı yemek yerlerde yada uyurladza direk görelim diye 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar