25 hafta gebeligi sonlandir diyorlar ne yapacam ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan 25 hafta gebeligi sonlandir diyorlar ne yapacam ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,526 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25 hafta gebeligi sonlandir diyorlar ne yapacam ben
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Cok zor 12 yildir olmadi bebegim bu bi mucizeydi kendiligimden gebe kaldim basta dusuk riski simdi bu sorunlar hic umit yok diyolar sonlandir ama benim icim gidiyo acıdan nasil atan kalbini durdururum
İstanbulda tanıdığım çok iyi Bi doktor var bildiğim 25 haftalık sezeryan ile dogurabilirsin gebelik sonlandırma nedir ya vazgeçme canm istersen bı oraya da git

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Allah tan ümit kesilmez sonlandırma gebeliği bence sağlığına ilgili problem olmicaksa inşallah düzelir okurken tüylerim diken diken oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde corasprin kullanabilirsin canım
Coraspin kullaniyorum sonlandirmayacagim bebegim beni birakana kadar ben inu birakmam allahimdan da umudumu asla kesmiyorum 12 yil sonra hic umut yokken hamile kaldim kalbi attigi surece birakmayacam bebegimi ama öyle zorki o icimde susuz besinsiz eriyo zayifliyo bi yandan arada hareketlerini hissediyorum kalbi atio sanki cirpiniyo direniyo gibi geliyo bana ici aciyo

İstanbulda tanıdığım çok iyi Bi doktor var bildiğim 25 haftalık sezeryan ile dogurabilirsin gebelik sonlandırma nedir ya vazgeçme canm istersen bı oraya da git
Kimse dogur demiyo bebek 20 21 haftalik haftasina gore olsaymis belki premeture sansi olabilirmis dedi doktor ama cok kucuk 350 gramdi daha hic gelismemis 3 haftadir rabbim cok buyuk mucizeleri cok allah kimseye yasatmasin benim.gibi yillarca evlat hasreti cekip boyle bisey yasamak oyle zorki ölsem diyorum görmesem onu benden öldurup aldiklarini umut ediyorum yasasin duzelsin bi mucize olsun

Allahım yardım etsin canım inşallah bir mucize olur Rabbim herşeye Kadir dir düzene girer umarım suyun 🤲
Amin insallah rabbim hepinizin bebeklerine saglik versin selametle kucaginiza alin benimkinide bana bagislasin duadan baska elden hic bisey gelmiyo özel yerler var karindan su veriliyomus ama fayda edip etmeyecegi kesin degil cok yiksek rakamalar baska sehirlerde maddi konudada zor bizim icin allahtan baska hic çarem yok :(

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun olsun bol bol dua et Rabbıme sığın bugün cuma rabbim bugünün yüzü suyu hürmetine evladını sağa saglim kucagına almayı nasip etsin 😢😢

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah mucize olur inşallah suyu artar sen vazgeçme annesi rabbim büyük 🙏
Asla vazgecmem kalbi attigi sürece birakmam bebegimi sagliksiz olur dogsa yasamaz diyor doktor ama bunu bitek rabbim bilebilir 12 yil bekledim bebegimi ömrümden 20 yil gitti simdi o beni biramadan ben onu birakamam

Berfin çağrıtekin

Kayıtlı Üye
rank
25 haftaligim ama bebek gelisimi 21 suyu kalmamis sonlandir gebeligi yasamaz diyor doktorlar en az 5 doktor gezdik ozelde evlettede kalbi atiyo organlari tam bebek benden beslenmiyo suyuda kurumuz cok kucuk kalmis yasamaz devam etme diyorlar suyu kendiliginden artmazmi vazgecemem bebegimden kalbi atarken havuc suyu bol su yiyip iciyorum icim kan agliyo 12 yil sinra ilk bebegim olacakti 🥺🥺🥺 dua edin en azindan kizlar gebelerin duasi kabul olurmus mucize olsun suyu artsin gelissin bebek
Allah sana yardımcı olsun insan kendi üstünde bile düşünse çok kötü inşallah herşey yoluna girerde aramıza sağlıkla gelir sende kendini strese koyma bol bol su iç inşallah herşey iyi ve güzel olacak buna tüm kalbimle inanıyorum kendini üzme canım Allah yardımcın olsun inşallah 🤲🤲

25 haftaligim ama bebek gelisimi 21 suyu kalmamis sonlandir gebeligi yasamaz diyor doktorlar en az 5 doktor gezdik ozelde evlettede kalbi atiyo organlari tam bebek benden beslenmiyo suyuda kurumuz cok kucuk kalmis yasamaz devam etme diyorlar suyu kendiliginden artmazmi vazgecemem bebegimden kalbi atarken havuc suyu bol su yiyip iciyorum icim kan agliyo 12 yil sinra ilk bebegim olacakti 🥺🥺🥺 dua edin en azindan kizlar gebelerin duasi kabul olurmus mucize olsun suyu artsin gelissin bebek
Erken doğum olursa yaşamazmıymış çok mu küçükmüş inşallah herşey düzelir suyun artar Rabbim ol derse olur

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum bende 20 haftalık bi düşük yaptım sezeryanla aldılar ama 1 sene sonra tekrar hamile kaldım şimdi 35 olduk elhamdülillah eğer ömrü varsa rabbim ömür yazdıysa olur canım benım bundada baştan beri düşük riskim vardı vuruldugum iğnelerin kullandıgım ilaçların haddi hesabı yok bide plasentası aşagıya yerleşti yani demem o ki rabbime sıgın ben öyle yaptım inşallah gönlüne göre olur üzüldüm kuzum ☹️
KİyAmAm ya hele o sezeryan psikolojisi bende 23 haftalık bebegimi kaybettim normal doğum yapamadım ilk bebeğim de o kadar psikolojim bozuldu ki 😔

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum inşallah suyu artar bebeğin sağlığına kavuşur 🙏💕

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
23 haftada detaylida anlasildi suyu cok az gelisim 3 hafta geri dendi suan 26 haftaligim ama bebek 21 de suyun kalmamis dediler 3 haftadir havuc suyu iciyorum 10 gun obce kontrolde su az dediler dün su bitmis sinlandirsan daha iyi diyolar hic bisey anlamadim suyim da gelmedi öyle nasil 2 hafta icin de tukendi 4 ay dusuk riskiyle yattim ama gelsiimde suda sorun yoktu hafif kanamalar oluyodu tam atlattik hersey yolunda dedik bu cikti
Arkadasimin ikizleri 27 haftada doğdular 3 ay yy aklasik kuvezde kaldılar ve maasallah şuan saglikli bebekler .Neden sonlandırmayı düşünüyorlar ki en kotu ihtimal erken dogum olur iyi bir doktora git canim Allah yar ve yardımcın olsun

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
25 haftaligim ama bebek gelisimi 21 suyu kalmamis sonlandir gebeligi yasamaz diyor doktorlar en az 5 doktor gezdik ozelde evlettede kalbi atiyo organlari tam bebek benden beslenmiyo suyuda kurumuz cok kucuk kalmis yasamaz devam etme diyorlar suyu kendiliginden artmazmi vazgecemem bebegimden kalbi atarken havuc suyu bol su yiyip iciyorum icim kan agliyo 12 yil sinra ilk bebegim olacakti 🥺🥺🥺 dua edin en azindan kizlar gebelerin duasi kabul olurmus mucize olsun suyu artsin gelissin bebe
İnşallah sağ salim kucağına alırsın canım dualarımız seninle Allah yardımcın olsun hangi şehirdesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar