25 haftada adet agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 25 haftada adet agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25 haftada adet agrisi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamileim.boyinca ara ara adet agrisi karin agrilarim.oluyor doktora nezaman sorsam normal bebek buyuyor diyor sizde bunlari yasiyomusunuz yarin kontrolum var doktoruma mutlaka soyliyicam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar hamileim.boyinca ara ara adet agrisi karin agrilarim.oluyor doktora nezaman sorsam normal bebek buyuyor diyor sizde bunlari yasiyomusunuz yarin kontrolum var doktoruma mutlaka soyliyicam
Ben çok yaşadım canım oğlum da da yaşadım Şuan ikinci miniğe gebeyim bunda da yaşıyorum 27 haftalık gebeyim ağrısız bir günüm yok 😅😅. Şöyle. Düşün rahmin ilk önceki gibi değil gün ve gün büyüyor ve büyüdükçe bu sende ağrı yapıyor ondan kaynaklı ağrılar . Ha hiç geçmeyen yaşa belirli dakikalar arası giren yada ağrı işe beraber kanama , su gelmesi gibi bir şey olursa direk hastaneye git ama pozisyon değiştirince ağrın geçiyor ise yada yürüyünce oturunca o zaman korkma . Normal gebelikte

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bu durumlar cok normal bebeek büyüyor rahminde büyüyor kanama lekelenme olmadığı sürece şiddetli gevmeyen ağrın olursa acile gidersin

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok yaşadım canım oğlum da da yaşadım Şuan ikinci miniğe gebeyim bunda da yaşıyorum 27 haftalık gebeyim ağrısız bir günüm yok 😅😅. Şöyle. Düşün rahmin ilk önceki gibi değil gün ve gün büyüyor ve büyüdükçe bu sende ağrı yapıyor ondan kaynaklı ağrılar . Ha hiç geçmeyen yaşa belirli dakikalar arası giren yada ağrı işe beraber kanama , su gelmesi gibi bir şey olursa direk hastaneye git ama pozisyon değiştirince ağrın geçiyor ise yada yürüyünce oturunca o zaman korkma . Normal gebelikte
Yuruyunce geciyor ve yatimda dogru pozisyonu bulunca
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu durumlar cok normal bebeek büyüyor rahminde büyüyor kanama lekelenme olmadığı sürece şiddetli gevmeyen ağrın olursa acile gidersin
Yok kanam felan ara ara yasiyorum bu durumu insan biraz korkuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benimde hep olur du canım endişe etme ağrıya kanama lekelenme eşlik etmediği sürece korkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar