25 haftada karinda sertlesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 25 haftada karinda sertlesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 718 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25 haftada karinda sertlesme
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu yoruyorsun kendini canım ?
Ondan değil cnm kendini yormaktan değil o benim ikinci kızımda 26 haftadan sonra çok oluyordu sürekli bı tarafa toplayıp kendini sertlesiyirdu Dr erken doğum olabilir diye bana hap iğne vurmusdu haftada bı iğne her gün hap vermisdi ama 8 hafta zor durdu içerde sonra doğdu🤗

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Birkac gun ayakta kalip cok oturdum yormuyorum.aslinda bu gun ilk kez oldu ara ara birkeresinde yine oldunda sormustum normal demisti ama bu biraz daha farkli bir yere topluyo sanki hisediyorum dayandiniyalniz sol kenar bolgesinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede oluyordu o haftalarda bebek toplanıyor
Aynen bir tarafa toplaniyor ilk kez bukadar net hisetim

Ondan değil cnm kendini yormaktan değil o benim ikinci kızımda 26 haftadan sonra çok oluyordu sürekli bı tarafa toplayıp kendini sertlesiyirdu Dr erken doğum olabilir diye bana hap iğne vurmusdu haftada bı iğne her gün hap vermisdi ama 8 hafta zor durdu içerde sonra doğdu🤗
Bence bu cuma hastaneye gitimde sorucama magneziyum iciyorum vermislerdi zaten

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya biliyorum ama karın sertleşmesi ile bebeğin sertleşmesi farklı ya kuzum karın sertleşirse erken doğum riski ama bebek genelde yorulunca yapıyor. Şahsen Kayra da erken doğum riskim de benim hep karnım sertleşirdi . Doktor bile dokununca karnın çok sert deyip hastanede yatırmıştı beni.

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Ya biliyorum ama karın sertleşmesi ile bebeğin sertleşmesi farklı ya kuzum karın sertleşirse erken doğum riski ama bebek genelde yorulunca yapıyor. Şahsen Kayra da erken doğum riskim de benim hep karnım sertleşirdi . Doktor bile dokununca karnın çok sert deyip hastanede yatırmıştı beni.
Benim yalniz bir bolgesi sertlesmisti sol gobek deligimin yani oda iyice eledimde fark etim ama genelde karnim yumusak.ha bende gaz cok oluyor gezen bonba gibiyim o yuzden karnim davul gibi ama hamileimin basindan beri yasadim icin normaldir diye dusunuyorum bu cuma hastaneye gitimde sorucam

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim yalniz bir bolgesi sertlesmisti sol gobek deligimin yani oda iyice eledimde fark etim ama genelde karnim yumusak.ha bende gaz cok oluyor gezen bonba gibiyim o yuzden karnim davul gibi ama hamileimin basindan beri yasadim icin normaldir diye dusunuyorum bu cuma hastaneye gitimde sorucam
Sor canım sor doktorun daha iyi bilir benim başıma erken doğum riski geldi ama bende o zaman bebek değil karın sertleşmesi artık açılma artı kanama vardı . Bende cuma kontrole gideceğim detaylıya Şuan bile aşırı sancım var resmen iğne batar gibi rahmim belim filan ilginç 🤦🏻‍♀️. Bunda da erken doğum riski olacak diye aklım çıkıyor

Gebelik nasıl gidiyor kuzum

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Sor canım sor doktorun daha iyi bilir benim başıma erken doğum riski geldi ama bende o zaman bebek değil karın sertleşmesi artık açılma artı kanama vardı . Bende cuma kontrole gideceğim detaylıya Şuan bile aşırı sancım var resmen iğne batar gibi rahmim belim filan ilginç 🤦🏻‍♀️. Bunda da erken doğum riski olacak diye aklım çıkıyor

Gebelik nasıl gidiyor kuzum
Karin sertlesmesi tam nasil.oluyor canim nasil ayird edebilirim onlemimi nasil alabilirim acba ineleme genelde rahim buyudu icin yaziyor benim gobek deligimde inelenmeler var dunden beri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar