25 haftada karinda sertlesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 25 haftada karinda sertlesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25 haftada karinda sertlesme
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Karin sertlesmesi tam nasil.oluyor canim nasil ayird edebilirim onlemimi nasil alabilirim acba ineleme genelde rahim buyudu icin yaziyor benim gobek deligimde inelenmeler var dunden beri
Doktor anlamıştı canım ama bende ki sertleşmede resmen karnım kasılıyor gibiydi tarifi imkansız yani 😂😂 birde Şuan yumuşak ama o zaman resmen karnıma bastırsam dahi içine göçme olmazdı hiç .

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Doktor anlamıştı canım ama bende ki sertleşmede resmen karnım kasılıyor gibiydi tarifi imkansız yani 😂😂 birde Şuan yumuşak ama o zaman resmen karnıma bastırsam dahi içine göçme olmazdı hiç .
Bende hamileimin basindan beri gaz var ve sisikinlik cok.oluyor ve midem.sistinde karnim sertlesiyor biraz gaz ciktimi duzeliyor ama hani bebek serlesti gibi se tum karinda oyle olmadi yalniz gaz yuzunden mide bolgemde oldu oda hava ciktimi rahatladim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende hamileimin basindan beri gaz var ve sisikinlik cok.oluyor ve midem.sistinde karnim sertlesiyor biraz gaz ciktimi duzeliyor ama hani bebek serlesti gibi se tum karinda oyle olmadi yalniz gaz yuzunden mide bolgemde oldu oda hava ciktimi rahatladim
İkiside çok dikkat edilmesi gereken bir şey canım genelde oğlum mesel ben kendimi çok yorduğum zaman bir yerde toplanırdı. Bu minik mesela yorulsam dahi kendini toplamıyor . Sen yinede dikkat et cuma günü muhakkak doktoruna söyle

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
İkiside çok dikkat edilmesi gereken bir şey canım genelde oğlum mesel ben kendimi çok yorduğum zaman bir yerde toplanırdı. Bu minik mesela yorulsam dahi kendini toplamıyor . Sen yinede dikkat et cuma günü muhakkak doktoruna söyle
Evt muhakak sorucam kusura bakma soruyorum sende de gaz problemi siskinlik.oluyomu canim davul gibi oluyorum da

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evt muhakak sorucam kusura bakma soruyorum sende de gaz problemi siskinlik.oluyomu canim davul gibi oluyorum da
Estağfurullah kuzum ne kusuru evet gebeliğin ilk ayları gaz sıkıntısı baya olurdu ama Şuan yok şükür şişlikte çok yiyince oluyor hemen soda içiyorum rahat ediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Saol Allah o gunleride nasip etsin insallah salikla alalim insallah ben ilerleyen aylarda kaybim oldu icin ve ilk gebelimde bunlari yasamadim icin surekli soruyorum Iyi geliyor sormak
Sor canım kötü düşünme olur mu iyi düşün rabbim sağ Salim kucağımıza almayı Nasip etsin inşallah 🙏🏻. Her zaman buradayız Kafana ne takılırsa sorabilirsin ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar