25 haftalığa girdik tekmeler azaldı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mine eol tarafından oluşturulan 25 haftalığa girdik tekmeler azaldı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 25 haftalığa girdik tekmeler azaldı normal mi
Konbuyu başlatan Mine eol
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~Fatmanur

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂😂😂😂 rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin 🌹🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 33. Haftamdayim😊😊🤗

Bende 33. Haftamdayim😊😊🤗

Bende 33. Haftamdayim😊😊🤗

Bende 33. Haftamdayim😊😊🤗

Bende 33. Haftamdayim😊😊🤗
Aminnnn

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 25 haftalığa girdik bu aralar tekmeleri azaldı önceden iyiydi tekmeliyordu birşey olur mu içimde bir korku var önceden 10 kez falan oluyordu tekmelemesi şimdi oda yok
Endiselenmeyin oyle oluyo bu haftalarda. Uyku duzenlieri falan var. sonra o kadar cok hareket yapacak ki.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 25 haftalığa girdik bu aralar tekmeleri azaldı önceden iyiydi tekmeliyordu birşey olur mu içimde bir korku var önceden 10 kez falan oluyordu tekmelemesi şimdi oda yok
Bende 25teyim cok fazla harektli kipir kipir cok sukur 😊 ama arada bir hic hareket etmiyor sabahtan aksama kadar bekliyorum sonrada konusyorum nerdesin falan diye karnimi oksayinca hemen tepki veriyor cok heycanli🥰

Mine eol

Kayıtlı Üye
rank
Bende 25teyim cok fazla harektli kipir kipir cok sukur 😊 ama arada bir hic hareket etmiyor sabahtan aksama kadar bekliyorum sonrada konusyorum nerdesin falan diye karnimi oksayinca hemen tepki veriyor cok heycanli🥰
Evet canım çok heyecanlı bende olmuyordu şimdi artık çok hareketli bende senin gibi yapıyorum konuşuyorum konuşunca tekmeler dahada sert oluyor 😂😍🥰

~Fatmanur

Kayıtlı Üye
rank
Bende de böyle olmuştu hastaneye gittim bi şey mi oldu diye doktor bana bebeğin amniyon sıvısı çoğaldığı için tekmeleri az hissetmen normal demişti hatta ultrasonda baktım hareket ediyor ama karnımda hiçbi şey hissetmiyodum

21 haftamdayim bende iki gündür bebeğimin hareketini hissedemiyorum çok endişeliyim olurmu böyle normalmi
Bence sen hastaneye gitmelisin

Tüm sayfalar yüklendi.