🤲🌿🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🌿🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,904 kez görüntülenmiş, 129 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🌿🌼
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Güzel Annelerim Ben Kontrole Gitmiştim Yumurtalıkların İyi Demişti Doktor Büyüp Büyümedigine Bakmak İçin Klomen Verdi Bir Hafta Kullandım 1Hafta Sonra Gittiğimde Büyümüş Dedi Ve Çatlatma İğnesi Yazdı Salı Günü Gecesi Vurdum Kendim Göbekten Çok Heyecanlıyım Acaba Olumlu Sonuc Alırmıyım Almazmıyım Diye Eşimde Test Yaptı Doktor Çok İyi Dedi Sıkıntı Yokmuş Ne Zaman Test Yapmalıyım İćim Kıpır Kıpır 🤲🤲🌼❣️
Allah yardimcin olsun kuzum gongluna gora versin insallah💋💓

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim Allah nasip ederse bir kere ile de olur cocuk canim
Tabi ki kuzum rabbim onun kavtini saatini herseyini ayarlamış kuzum bende olmuyor diye gitmiştim daha ne yeni evliydm adam 1 sene dolmadan olmazsa tedavi diyordu sonra ilaclar verdi içtim catlama iğnesi verdi gerek kalmadan tutulmuştum mesala bak doğurdum iki kere kaçtı hepside mesela yumurtlama zamanında ama hiç bir şekilde yakalanmdim tutulmadı şimdi dha dikkst ediyorum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tabi ki kuzum rabbim onun kavtini saatini herseyini ayarlamış kuzum bende olmuyor diye gitmiştim daha ne yeni evliydm adam 1 sene dolmadan olmazsa tedavi diyordu sonra ilaclar verdi içtim catlama iğnesi verdi gerek kalmadan tutulmuştum mesala bak doğurdum iki kere kaçtı hepside mesela yumurtlama zamanında ama hiç bir şekilde yakalanmdim tutulmadı şimdi dha dikkst ediyorum
Ben doktor doktor gezmedim yillarc a olmadı 12 yıl sonra dua ettim dua aldım oldu rabbim ol der olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar