­čśö­čśş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čśö­čśş ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 643 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 8 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čśö­čśş
Konbuyu ba┼člatan Ebru Ulus
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ├çocuklarm benim her┼čeyim

Ebru Ulus

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Mart 2021
─░yi ak┼čamlar arkada┼člar ├╝├ž ya┼č─▒na girecek bir k─▒z─▒m var eline diken batm─▒┼č tam ortas─▒na ama ├žok zor ├ž─▒karmak ├ž├╝nk├╝ ├žok can─▒ ac─▒yor elini bile vermiyor bana ne yapmam gerekiyor yard─▒mc─▒ olun ­čśş

Haticem

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
22 Mart 2021
─░yi ak┼čamlar arkada┼člar ├╝├ž ya┼č─▒na girecek bir k─▒z─▒m var eline diken batm─▒┼č tam ortas─▒na ama ├žok zor ├ž─▒karmak ├ž├╝nk├╝ ├žok can─▒ ac─▒yor elini bile vermiyor bana ne yapmam gerekiyor yard─▒mc─▒ olun ­čśş
Uyudu─ču yerde yapabilirsin nemlendiri krem s├╝r veya zeytinya─č─▒ yumu┼čat─▒r kolayca ├ž─▒kar─▒rsin insallh

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Canm ├Ânce sakinle┼čtir aya─č─▒nda uyut sinra i─čne yada c─▒mb─▒zla ├ž─▒karabilirsin

├çocuklarm benim her┼čeyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
Can─▒m bizim oralarda bir deyim var diken geceleri gelin olur diye. Geceleri diken naparsan yap ├ž─▒kmaz. G├╝nd├╝z g├Âz├╝yle ├ž─▒kara bilirsin. ─░yne ile derisini hafif kald─▒r─▒rsan ├ž─▒kar zaten ├žocuk derisi neki. Uyurken yap

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Kuyruk yagi varsa iyice ezin elinizle sonrada az ekmegi ciyneyip ikisni kar─▒┼čt─▒r─▒n tam dikenin ustune koyup baglayin bir kac saat bekletin sonra kolauca cikar zaten canida yanmaz

Ebru Ulus

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Mart 2021
Kuyruk yagi varsa iyice ezin elinizle sonrada az ekmegi ciyneyip ikisni kar─▒┼čt─▒r─▒n tam dikenin ustune koyup baglayin bir kac saat bekletin sonra kolauca cikar zaten canida yanmaz
Te┼čekk├╝r ederim bilginiz i├žin ├ž─▒kard─▒m sabah ablas─▒ biraz a─člad─▒ ama ├ž─▒kard─▒m ├žok ┼č├╝k├╝r ­čĄŚ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Can─▒m bizim oralarda bir deyim var diken geceleri gelin olur diye. Geceleri diken naparsan yap ├ž─▒kmaz. G├╝nd├╝z g├Âz├╝yle ├ž─▒kara bilirsin. ─░yne ile derisini hafif kald─▒r─▒rsan ├ž─▒kar zaten ├žocuk derisi neki. Uyurken yap
Aynen bizdede ├Âyle diyorlar sabah ├ž─▒kard─▒m ablas─▒ ├žok te┼čekk├╝r ederim ­čĄŚ

├çocuklarm benim her┼čeyim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Nisan 2021
Te┼čekk├╝r ederim bilginiz i├žin ├ž─▒kard─▒m sabah ablas─▒ biraz a─člad─▒ ama ├ž─▒kard─▒m ├žok ┼č├╝k├╝r ­čĄŚ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Aynen bizdede ├Âyle diyorlar sabah ├ž─▒kard─▒m ablas─▒ ├žok te┼čekk├╝r ederim ­čĄŚ
Ne demek can─▒m. Sevindim­čą░

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst