😔😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan 😔😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 815 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔😭
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar üç yaşına girecek bir kızım var eline diken batmış tam ortasına ama çok zor çıkarmak çünkü çok canı acıyor elini bile vermiyor bana ne yapmam gerekiyor yardımcı olun 😭

Haticem

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar üç yaşına girecek bir kızım var eline diken batmış tam ortasına ama çok zor çıkarmak çünkü çok canı acıyor elini bile vermiyor bana ne yapmam gerekiyor yardımcı olun 😭
Uyuduğu yerde yapabilirsin nemlendiri krem sür veya zeytinyağı yumuşatır kolayca çıkarırsin insallh

Canım bizim oralarda bir deyim var diken geceleri gelin olur diye. Geceleri diken naparsan yap çıkmaz. Gündüz gözüyle çıkara bilirsin. İyne ile derisini hafif kaldırırsan çıkar zaten çocuk derisi neki. Uyurken yap

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kuyruk yagi varsa iyice ezin elinizle sonrada az ekmegi ciyneyip ikisni karıştırın tam dikenin ustune koyup baglayin bir kac saat bekletin sonra kolauca cikar zaten canida yanmaz

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kuyruk yagi varsa iyice ezin elinizle sonrada az ekmegi ciyneyip ikisni karıştırın tam dikenin ustune koyup baglayin bir kac saat bekletin sonra kolauca cikar zaten canida yanmaz
Teşekkür ederim bilginiz için çıkardım sabah ablası biraz ağladı ama çıkardım çok şükür 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bizim oralarda bir deyim var diken geceleri gelin olur diye. Geceleri diken naparsan yap çıkmaz. Gündüz gözüyle çıkara bilirsin. İyne ile derisini hafif kaldırırsan çıkar zaten çocuk derisi neki. Uyurken yap
Aynen bizdede öyle diyorlar sabah çıkardım ablası çok teşekkür ederim 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar