🤲🏻♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,217 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 🤲🏻♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim tiksindimm aslında çok yedim zamanında birde bir arkadsim burda çocuğu çok yemekten hasta oldu saglik için bıraktım ne bilim sağlıgim için çok dikkat ediyorum
He anladım kuzum her şeyin fazlası zarar en iyisi i yapmışsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kayra paşam nasıl Ayşem🥰🥰
Şükür kuzum çok şükür baya iyi toparladı baya öksürük gitti 😍😍çok şükür. Valla iyilessun diye doktor 1 ay banyo yaptırma ilk öksürük gitsin öyle yaptır dedi çocuğu 1 aydır sadece siliyorum 😂😂 inşallah yarın ilk banyomuzu yapacaz

Aylanin_annisi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
Çok şükür rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah həp mutlu ol həp güzel haberlerle gəl insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
Çok şükür rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah həp mutlu ol həp güzel haberlerle gəl insallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bitanem dualarım seninle ❤️ Yuşa Han nasıl olsun aynı huysuz devam ediyor
Yerime op annesi poncigimi mervem kadim doguma gidicem salı günü sence erkenmi

Allah razı olsun canım benim teşekkür ederim 🤲🤲🤲

Şükür kuzum çok şükür baya iyi toparladı baya öksürük gitti 😍😍çok şükür. Valla iyilessun diye doktor 1 ay banyo yaptırma ilk öksürük gitsin öyle yaptır dedi çocuğu 1 aydır sadece siliyorum 😂😂 inşallah yarın ilk banyomuzu yapacaz
Masallahhhh pasama🧿🧿🧿😘 çok şükür rabbim bidaha yaşatmasın Ayşem 🥺🤲🤲🤲 Allah sağlık versin inşallah 🤲🤲🤲

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Alllah razı olsun canım benim inşallah🤲🤲😍

Zümremmmm inşallah birtanem Allah razı olsun kuzum gözün aydın Allah'ım analı babalı büyütsün inşallah nasilsiniz
Amin canim çok şükür iyiyiz ama biraz tempolu geçiyor ❤😊

Tüm sayfalar yüklendi.