🤲🏻♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,782 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 🤲🏻♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ayyyy Hülyamm çok çok mutlu oldum😍😍 Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🤲 Doğumda çok dua ettim, çok sevindim gerçekten, tebrik ederim kuzumm 💕💕
Allah razı olsun canım benim güzel dualarina bana yer verdigin için nedesem kelimeler yetmez sizler ne kadar güzel değerli insnalarsiniz ne kadar güzel arkadaşlar biriktirdim 😥🥰🥰🥰🥰🤲🏻🤲🏻

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Elifimmmmmmm herseyim Allah senden razı olsun benden hiç bir zaman o güzel duanı eksik etmedin bunlari yazdın ya ben nasıl ağlıyorum canım kardeşim o kadar iyi insansınki merhametli şefkatli arkadaşım çok teşekkür ederim 😥😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 her zaman destek oldun bana dua ettim daha çok şey kelimeler yetmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mervemmmmmmm bugün öğrendim bende daha adetime 2 var kan testi verdim dualrrim kabul oldu 😘😘😘😍😍😍 Allah razı olsun aşkım senden😍😍😍😍😍🤭🤭
Hülya sana ne dualar ettim canim ne süreler neler neler ayyy küçük bebiş grliyor masalah masallah diyelim nazar olmasın sağlıkla gelsin bebiş yazamıyorum şu an çok mutlu oldumm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülya sana ne dualar ettim canim ne süreler neler neler ayyy küçük bebiş grliyor masalah masallah diyelim nazar olmasın sağlıkla gelsin bebiş yazamıyorum şu an çok mutlu oldumm
Canım benim Allah razı olsun güzel insan çok değerlisin sen birrtanem 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar