🤲🏻♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,790 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 🤲🏻♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ayy hayırlı olsun nasıl sevindim anlatamam.esime bile anlatmıştım.bagira bağıra hülya hamile diye.o kadar ki sevindim🥰😊😊😊🤭🤭🤭🤭 Rabbim kucağında koysin canım çok merak ettik seni ya nerdeydin
Melikem Allah razı olsun senden birtanem yemin ederim hep aklımdasın hep dua ediyorum sende o güzel haberi vereceksin biliyorum ben 😍😍🤲🏻🤲🏻

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
Çok sevindim kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gerçekten çok mutlu oldum bir o kdarda merakettim seni rabbim gzuel haberlerle dönmeni nasip etmiş güzel yürekli arkadaşım bnm rabbim kucağını hiç boş bırakmasın o güzel tabloyu da görmeyi nasip etsin inşallah ❤️🤲 rabbim diğer çocuk bekleyen arkadaşımıza da nasip etsin inşallah

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
Yaa çok sevindim canım. Sanki benmişim gibi sevindim mutlu oldum. Rabbim tamamını erdirip sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. İlk çocuk mu hülya cım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok sevindim kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gerçekten çok mutlu oldum bir o kdarda merakettim seni rabbim gzuel haberlerle dönmeni nasip etmiş güzel yürekli arkadaşım bnm rabbim kucağını hiç boş bırakmasın o güzel tabloyu da görmeyi nasip etsin inşallah ❤️🤲 rabbim diğer çocuk bekleyen arkadaşımıza da nasip etsin inşallah
Allah razı olsun kuzum benim inşallah aminmm canismin Ayşem canım arkadaşım 😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa çok sevindim canım. Sanki benmişim gibi sevindim mutlu oldum. Rabbim tamamını erdirip sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. İlk çocuk mu hülya cım
Amin canım benim inşallah çok teşekkür ederim kuuzm ilk bebegimi kaybettim

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank

Ay canım benim ya çok sevindim senin adına rabbim sana bağışlasın herşey gönlünce olsun hülyaa❤❤😊😊💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Yaaaa bu çokk güzel bir haber. Ay çok duygulandım 🥹🥹 canım kardeşim çok şükür Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 ayyy çok mutlu oldum heyecanlandım bebisimiz geliyorrr. Ooo zamann dansss🤣🤣💃💃💃

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar