🤲🏻♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,789 kez görüntülenmiş, 164 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 🤲🏻♥️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yaaaa bu çokk güzel bir haber. Ay çok duygulandım 🥹🥹 canım kardeşim çok şükür Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 ayyy çok mutlu oldum heyecanlandım bebisimiz geliyorrr. Ooo zamann dansss🤣🤣💃💃💃
Canım arksdasim benim kuzum Allah razı olsun senden birtanem amin insallahhh herşey çok güzel olur seviyorum seni 🤲🏻🤲🏻😍😍😍😍😘😘

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepin birize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
canimsin hulyammm bitanemmm hamilemisin çok duygulsndim şuan goxlerim doldu dualarım kabul oldu çok mutluyum tarifsiz bir mutluluk anlatamam canim hulyamm seni rüyamda gördüm zaten ayyy ne yazsammn kelimeler bitti

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kıızzzzz sen ciddimisiinnn şuan nasıl mutlu oldum anlatamam 😍😍😍 Hadi gözün aydın Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
canimsin hulyammm bitanemmm hamilemisin çok duygulsndim şuan goxlerim doldu dualarım kabul oldu çok mutluyum tarifsiz bir mutluluk anlatamam canim hulyamm seni rüyamda gördüm zaten ayyy ne yazsammn kelimeler bitti
Elifimmmmmmm herseyim Allah senden razı olsun benden hiç bir zaman o güzel duanı eksik etmedin bunlari yazdın ya ben nasıl ağlıyorum canım kardeşim o kadar iyi insansınki merhametli şefkatli arkadaşım çok teşekkür ederim 😥😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 her zaman destek oldun bana dua ettim daha çok şey kelimeler yetmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıızzzzz sen ciddimisiinnn şuan nasıl mutlu oldum anlatamam 😍😍😍 Hadi gözün aydın Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Mervemmmmmmm bugün öğrendim bende daha adetime 2 var kan testi verdim dualrrim kabul oldu 😘😘😘😍😍😍 Allah razı olsun aşkım senden😍😍😍😍😍🤭🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Elifimmmmmmm herseyim Allah senden razı olsun benden hiç bir zaman o güzel duanı eksik etmedin bunlari yazdın ya ben nasıl ağlıyorum canım kardeşim o kadar iyi insansınki merhametli şefkatli arkadaşım çok teşekkür ederim 😥😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 her zaman destek oldun bana dua ettim daha çok şey kelimeler yetmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mervemmmmmmm bugün öğrendim bende daha adetime 2 var kan testi verdim dualrrim kabul oldu 😘😘😘😍😍😍 Allah razı olsun aşkım senden😍😍😍😍😍🤭🤭
Valla o kadar mutlu oldum ki sevinçten ne yapacağımı şaşırdım 😂 yeni yıla günler kala aldığım en güzel haber bu olsa gerek 😍 minik tosbikimiz yolda merakla onu bekliyoruz artık ❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla o kadar mutlu oldum ki sevinçten ne yapacağımı şaşırdım 😂 yeni yıla günler kala aldığım en güzel haber bu olsa gerek 😍 minik tosbikimiz yolda merakla onu bekliyoruz artık ❤️
Yerim seni kız Allah'ım senden razı olsun mervem inşallah herşey güzel ilerler rabbimin izniyle inşallah Yuşa poncigim nas.annesi buyudumu 😘😘😘😘😘🥰🥰🥰

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Selam Benim Güzel Kardeşlerim Arkadaşlarım Sizleri Çok Özledim Kendimle Alakalı Sorunlarım Vardı Giremedim Ben Ne Kadar Güzel Arkadaşlıklar Edindim Hepiniz Çok Değerlisiniz Benim İçin Mesaj Atan O kadar Çok Arkadaşım Varki Hepinize Çokkk Teşekkür Ederim Güzel Kalplerinizden Öpüyorum Dün Ćok Güzel Birşey Öğrendim Ve Bennnnnnn

Hamileyim🥰🥰🥰🥰😍😍🤲🤲 Çok Ama ćok Mutlu Oldummmmm. Melikem Hep Aklimdaydin Ve Sana hep Dua Ediyorum birtanem Allah'ım Kimseyi Evlatla Sınamasin Rabbim Herkeze Nasip Etsin Ögrendim İlk Siznle Paylaşmak İstedim😍😍😍
Ayyyy Hülyamm çok çok mutlu oldum😍😍 Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah 🤲🤲 Doğumda çok dua ettim, çok sevindim gerçekten, tebrik ederim kuzumm 💕💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar