Sorum var 26+3

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilara. tarafından oluşturulan 26+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 635 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 26+3
Konbuyu başlatan dilara.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dilara.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selamun aleyküm canlarım 26+3 haftalik gebeyim kaç aylik oluyorum ben şimdi 😇 bir türlü anlayamadım bakıyorum kimi yerde 6 ay kimi yerde 7 ay yazıyor lütfen biri açıkları size zahmet 😍
7 ayının içindesin canım 6 ay tamamen dolmuş 7 den gün almışsın

dilara.

Kayıtlı Üye
rank
6 ay 5 günlük gebesin kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani 7 den gün alıyorsun
Yanı 6 aylık olarak
6 ay 5 günlük gebesin kuzum

Yani 7 den gün alıyorsun
Teşekkür ederim 😘😍

🤭 nasıl ya ni diğer yorumda 6 ay 5 günlük yazıl di ama hep böyle oluyor ya☺ kusura bakmayın yoruyorum sizide ama bir türlü hesapliyamadim

🤭 nasıl ya ni diğer yorumda 6 ay 5 günlük yazıl di ama hep böyle oluyor ya☺ kusura bakmayın yoruyorum sizide ama bir türlü hesapliyamadim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selamun aleyküm canlarım 26+3 haftalik gebeyim kaç aylik oluyorum ben şimdi 😇 bir türlü anlayamadım bakıyorum kimi yerde 6 ay kimi yerde 7 ay yazıyor lütfen biri açıkları size zahmet 😍
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim vallahi bu haftalık olayını ben de çok fazla anlayamıyorum açıkçası internetten bakıyorum başka çıkıyor birine soruyorum başka türlü diyor Ben de en iyisi dedim ne zaman doğarsa o zaman gelir😁😁😁😁😁

dilara.

Kayıtlı Üye
rank
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim vallahi bu haftalık olayını ben de çok fazla anlayamıyorum açıkçası internetten bakıyorum başka çıkıyor birine soruyorum başka türlü diyor Ben de en iyisi dedim ne zaman doğarsa o zaman gelir😁😁😁😁😁
Allah razı olsun cümlemiz inşallah sagliklica kucagimiza alalım 😍 off bende ya 😂 intnttnde bakıyorum o kadar ama bir türlü kafam almıyor karışıyor hep

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah razı olsun cümlemiz inşallah sagliklica kucagimiza alalım 😍 off bende ya 😂 intnttnde bakıyorum o kadar ama bir türlü kafam almıyor karışıyor hep
Allah senden de razı olsun canım benim 🌹🥰Vallahi diyorum ya Yani ben de gıcık oluyordum bu hamileyken Ben doğum yapalı 5 ay olacak doktor farklı diyor internet farklı diyor benim hesaplamam farklı böyle Kafayı yiyecektim kafam böyle Allah bu laf olmuştu😁😁😁😁😁😆😆😆

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yanı 6 aylık olarak

Teşekkür ederim 😘😍

Evet kuzum 6 ay 5 günlük gebesin doğru duydun 7. Aydan da gün alıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.